Srpen 2013

Něco končí a něco jiného začíná..

28. srpna 2013 v 17:59 Když píše
Ahoooj :)
Prázdniny nám končí, školní rok nám začíná.. ano jsem opravdu tak líná, že jsem nic do školy neudělala, ale zase nemůžete mi to mít za zlé, já byla pořád prýýč (:
Jou začla jsem úplně zbožnovat tuto písničku >3

Každý asi má své sny a já prosím si je pomalu ale jistě začínám plnit.. jsem za to opravdu nehorázně ráda.. :), že to co jsem si někdy vysnila tak realizuju a můžu vám říct, je to velmi krásný pocit.. :)
Co patří mezi krásné pocity jsou ty dny strávené s lidma, které máte rádi a co naopak jsou ty smutné, když lidé které zbožnujete vás zklamou, ale co je milé, když si uvěomí svoji chybu a snaží se ji napravit a vyžehlit.. a věřte či ne ten vztah si myslím, že je pevnější a skvělejší než předtím :) Ikdyž jak se říká i hovno má své mouchy.. (:
Jou škola jupííí těším se "ach zbožnuji ironii! " ale víte co na ten intr se těším <3 ty dětičky, které mi lezou na nervy :D jouuu jsme nejstarší :´( :P
Ano a co je nového? Prosím jsem ostříhaná, jsem podbarvená, budu mít nové brýle.. :P ale víte co jsem svým způsobem štastná a ten přiblblý úsměv na tváři mi celkem i sluší :))
Pá broučci :*

Život je změna, jak se přestaneš měnit, přestaneš žít.

5. srpna 2013 v 13:56 Když píše
Jou zdravím vás :)
Přesně tuto písničku poslouchám asi 20x za den.. :)
Víte, že já chci stihnout tolik věcí, ale prostě na to není ten čas.. Dneska jsem našla konečně stránku, kde si můžu přehrávat přátele♥, takže budu koukat.. :) včera u nás byla krásná bouřka (mě to zase tak milé nepřišlo, když jsem byla venku), ale jo konečně zapršelo v tomto vedru.. :)
Nějak jsem tu změnila pozadí, nějak malinko poupravila a nevím zdá se mi to pořád stejné :D ale tak co zase někdy přijde úplná změna.. :) Co budu dělat, tak konečně se chci vrhnout na fotky a začít je upravovat a některé si vyvolat.. :)
Užívejte si prázdniny.. :)
Jani :*