Červen 2013

2 měsíce zasloužené zábavy a s úsměvem na rtech (:

29. června 2013 v 12:36 Když píše
Zdravím vás :)
Asi to (ne)čekáte, ale moje prázdniny jsou nabité :) mám volný jeden poslední týden :D BOŽE JÁ CHCI VOLNO! né já vždy musím něco dělat (: Nuda - to u mě moc nehrozí, vždy si něco najdu..
yeaahhh
Summer 2013 ♥
a víte co, vzhledem k tomu třídnímu výletu, dopadl líp, než jsem čekala a v srpnu tam jedeme na 90% znovu :) yep těším se♥, no předtím se zabavím s dětičkami na táboře, kde doufám, že naberu plno zkušeností a možná si konečně rozhodnu své budoucí povolání? :D no nebudeme předbíhat ani nic podobného.. :) přesněji řečeno vítejte prázdniny :) jste opravdu zasloužené, těšila jsem se na vás :D
Srdcovka ♥
Když klikneš zobrazit více, možná se i něco dozvíš? O:)

K úspěchu výtah neexistuje,musíš to vzít po schodech

15. června 2013 v 17:43 Když píše
Léto vítej mezi námi ♥
Large↑ mnááám ♥ dala bych si a jak mooooc :)
Marně se snažím nějak začít další článek, po třetí toto píši, protože ty dva předchozí se mi nelíbili. :) Řeknu vám fájn zprávu: Moje část třídy se domluvila, že pojedeme na jedno denní-noční výlet :) a přesně je to za týden :) Děti těším se tam.. :) asi většině je jasné, jak to bude vypadat ;) a já jen doufám, at nám vyjde počasí, tak at se tam nepohádáme :).. a náš výlet je také i narozeninová oslava :D (taková menší perlička)
Large
bože taje senzační.. :) no mám taky svoji královničku až na to že je bílá a je jen s jedním šlauchem :) ale je peckovní.. :) zbožnuju ji a dokáže zpříjemnit odpoledne :) frajerka jedna :D
Mimochodem úplně jiný šálek kávy, ale ta písnička je peckovní :) Jo a víte co, jsem závislá na zmrzlině a ještě víc na ledové tříšti <3 nesnáším štípance od komárů, víte večer jsem byla asi na 20 minut venku a dopadlo to tak, že kámoši si hráji a těch 7 krásných štípanců vypadá velmi pěkně :D Jo a prázdniny se nám blíží ;)
Jani :*

Úsměv do foťáku říkám já :)

1. června 2013 v 19:03
Frajerské jsou smajly na mobilu, když jste na fb.. ty čičinky ♥ :D bože umřu z nich.. klasicky přeji krásný den (: dětský den.. :) všechno nejlepší dětii♥
Large
Víte co? Za 20 školních dní dostanu vysvědčení a pak čeká nás 2 měsíční odpočinek.. Vzhledem k tomu, mohla bych pak mít i více času a konečně to tu dát do kupy (: "Pokud se mi taky bude chtít že" :) No asi vás nezajímá, co se u mě děje, ale můžu říct, všechno je vzhůru nohama.. Úplně vše.. :(( Nelíbí se mi to, ale s vým způsobem kdysi bych to řešila víc..
Jo ale stejně, byl přede mnou velikánský úkol a já ho udělala.. stálo mě to strašně moc nervů, vysvětlování, ale yes vzvádla jsem to a něco se dalo do pořádku :) Moje třída, se mi háda, většina jsme pohádání i já.. O:) ale víte co, věřím, že se to dá do kupy.. dále jsem byla na zchůzce s táborem a ano 20 dní budu hlídat dětičky, budu jejich vedoucí, budu si s nima hrát, budu se s nima smát,budu mít s nima starosti, budu s nima prostě 10 dní a pak zase dalších 10.. bojím se po pravdě, ale zase se i těším.. :)
Large
Koho baví číst ↓