Květen 2013

V životě je hodně věcí složitých, ale já si je dokážu udělat jednoduché.. (:

18. května 2013 v 21:35 Když píše
Nadpis mě jen tak napadl.. :) Ehm Zdravím!
Dnešní den celkem v pozitivní náladě, važte si toho, protože to se moc často nestává :)
Large
Dlouhou chvíli jsem přemýšlela co napíšu. A fakt nemám tušení.. :) No co se událo, je toho hodně první, pro mě radostná zpráva je, že už nemusím k zubaři (moje omluvenky byly jen zubař, zubař, zubař i třídní mě litovala) :D. Dále vím, kde a s kým budu na pokoji, snad to bude dělat dobrotu v tom čtvrtáku. :) No nejlepší na tom všem je, že zbývá 6 týdnů do konce školního roku (: Málo hodně ? Málo, ale těším se.. :) Co se dále událo, je toho hodně a opravdu nemám náladu to sem psát..
V blízké době a v období prázdnin chci to tu předělat, protože toto se mi už moc nelíbí.. Chci to udělat jinak, nevím jak ale já snad něco vymyslím.. :) Když si dáte zobrazit, tak se možná něco i dozvíte .. (:

Dokud se nenaučíš lítat, tak v tom budeš muset umět chodit

10. května 2013 v 19:55 Když píše
Vážení milí :)
Přeji krásný a příjemný den :)
Large

Jak jsem říkala, krásný a příjemný den. Dnešní den je pro mě den blbec, ale odpoledne se začlo dávat do kupy. :) Po nějakých 11 měsících jsem včera dodělala svoji ročníkovpou práci. Né opravdu jsem na tom nedělala tak dlouho :D to né ale je pravda, že poslední měsíc jsem nad tím trávila více času než je zdrávo a poslední týden byl stereotyp: " škola, ročníkovka a spánek" tod bylo vše..
Ano takže v pondělííí ji odevzdám na stůl a pradá tradí :) Už mě s tím bude čekat jen obhájit si jí a čést :) No nicméně moje radost pomalu zase přechází, protože moje další úkoly jsou udělat jídelníček, napsat zprávu z OZA, udělat referát na téma letci, udělat prezentaci na ročníkovku a x dalších písemek.. Takže prosím dámy a pánové toto je moje Fájn škola nic nedělání :( už chápete proč potřebuju volno?
Přecházím k něčemu příjemnějšímu než předchozí téma :) To je GYMPL. Prostě ten seriál jsem začala úplně strašně moc mít ráda :) je nejlepší, konečně nějaký, který je pravdivý zábavný a s jedinečnými herci. :) Prostě každé pondělí a středu jsem zaručeně 20:20 u TV. :D Říkejte si co chcete, ale já si vždy stojím za svým! :)

Víte, že já v poslední době nemám čas ani přemýšlet?.. A když to jednou źa čas udělám, tak to nedopadá dobře..a vždy to skončí s blbou náladou.. Ale jak už jsem se naučila, všechno jde schovat za falešný úsměv.. a ten jsem se stihla naučit :) Nic mi nevychází, nemám na nic čas.. a prostě víte co? Zdá se mi, že jak jsem se těšila na 18 tak ted když jsem ta osmnáctka a "můžu si dělat co chci" není to zas tak fájn :) Od života jsem se naučila hodně, ale já chci být zase ta malá holčička a né mít také problémy co ted mám.. :( Moje optimistická povaha se mění na pesimistickou.. a asi s tím nic nechci dělat.. Nevím.. Vše se hroutí.. ale konec tohoto.. :) Nahodit úsměv a pááá :*
Large