Březen 2013

Život je pes a žít ho je psina :)

16. března 2013 v 21:35 Když píše
Haf :) aneb krásný dobrý večer (:
Tumblr_mjqlc3vqkc1r3ip8io1_400_large
↑ Přesně tady tohoto pejsánka si koupila naše třídní :) Já o tomto pejskovi říkám: "je tak strašně hnusný až je nádherný.. " opravdu je prostě senzační :) a jen se těším jak ho uvidím naživo u třídní.. :)
Co se týká já psi zbožnuji, jsou úžasní a skvělí kamarádi a vždy tě podrží, jsou velmi mooooc fájn ♥

Viděli jste to téma týdne : Místo, kde chci žít? Mě stačí k tomu napsat jedno souvětí, kterým je. → Míto, kde chci žít, je to, kde se budu cítit dobře, kde budu ráda, kde budu mít svoje nejlepší lidi a na ničem jiném mi jnezáleží, potože se budu žít spokojený život, klidně s broblémama, které se objeví vždy, ale bez toho by nebyl život. :)

Ano zase klasicky zmatený článek, ale co jak se mám? Dá se říct, že už se těším na jaro, léto, sluníčko, teplo :) Protože jak už se zdá, jsem náladový člověk a z části za to může počasí. Co se mi v posledních pár týdnech stává hodně, protože nejradšibych byla zalezlá v postýlce a nevylízala bych.. :) Jak ráda bych měla klidný víkend? To se asi nestane. Ale ted fákt potřebuji prázdniny, ale úplně strašně, protože víkend se strašně krátký..
Jo co se týká, tak jsem se vyléčila, nebylo to tak strašné, ale prostě rýmečka kašlíček a boles v krku, to je něco.. No ale připomíná mi to, že se potřebuji co nejdřív objednat k zubaři, protože ted s těma zubama mám problém.. a jak nenadarmo se říká, bolest zubů je nejhorší bolest, už se mi to párkrát potvrdilo.. :/ není to nic příjemného prostě a tak aspon si prodloužím pátek a nebudu muset trávit den ve škole s tou strašnou němčinářkou :) yes :D oslavovat budu, že ji neuvidím asik :D
Tak se mějte krásně a občas piště, čtěte (:
Tumblr_mjm3vktkil1s5y5pfo1_500_large
A ještě vrátily se mi moje úžasné skvělé Nikolka http://sweetnothing.blog.cz/ a Ivuška http://happy-iwusqa.blog.cz/ :* bože holky zbožnuju vás a moje nálada se mi vyhoupla o 100% nahorůůů ♥
Jani:*