Únor 2012

Život je jedna velká komedie, pravda, někdy s opravdu černým humorem. Jestli nás tam nahoře někdo sleduje, musí se náramně bavit.

17. února 2012 v 21:20 Když píše
X_179d285c_large
Vidíte jak ten čas utíká? Já ano.. první pololetí je za námi a my si řítíme do dalšího.. Nevykročila jsem zrovna pravou nohou, ale ono co se dá dělat, jinak bych to nebyla já.. :) A jak někteří víte já jsem prostě já, originál žádná kopie.
Víte co, nikdy jsem nevěřila, že když člověk jako já bude na dně, tak že se dokáže tak rychle odrazit. Já zjistila kolik síly mám a ikdyž není vše ideální, pár věcích je dobrých :)) Připadám si jako někdo, kdo našel něco co dlouho hledal a měl z toho opravdovou radost..

Celý život je vlastně jen o vzpomínání na prožité chvíle. Okamžiky, které nám vzaly dech nebo bolely. Proto mějme v životě více těch krásných chvil a žijme na 100%. Bláznivost nás osvobozuje.

Víte co ono možná nejsem ta stejná, ale jsem ta jiná? ta nová? na staré chvíle vzpomínám s úsměvem i se slzami na tváři, ale prostě vím, že člověk když žije přítomností, tak je to o hodně lepší než, když vzpomíná na minulost.. Já to vážení, po roce a půl zjistila. Už nejsem ta "najivní kráva" ! Už né :)

Přeji mému Zlínskému kraji at si užijí prázdniny :) a těm, kteří chodí do školy stejně jako já, tak at jim to tam rychle uteče :)
s láskou a úsměvem na tváři vaše J. ♥