Červenec 2011

I nuda je důkazem určité životní úrovně.

24. července 2011 v 10:34 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahojte moji úžasní :))
Vím, že jsem slibovala, že to tady bude lepší, že tu budu chodit.. ale prostě není moc času a bude to daleko horší :D Smích ano moje vlastnost za kterou mě mají lidi rádi. Konečně vím na čem jsem a jsem za to celkem ráda. Vím, že to tu skoro nikdo nečte až na ty moje úžasné výjimky :-* ale vy víte, že já jsem spíš více na fb než na blogu :).
Jestli chcete vědět novinky, tak těch celkem hodně málo, ale pro mě jsou podstatné. :) Jsem přijata další rok na intr ♥ a mám brigádu v pondělí jdu podepsat smlouvu a co z toho ? budu mít peníze a za peníze bude notebook :)) konečně ten který chci .. :))
Jak jsem zjistila, tak vůbec ale vůbec nestíhám.. Měla jsem se potkat asi z 10 lidma z ovy a já na ně nemám čas a už s nima nejsem ani moc v kontaktu :// a co ještě moji intráčci ♥a to mě štve.. Ve čtvrtek jsem byla skoro celý den s kamarádkou, která je naprosto úžasná :D :D Ona je s tejná jako já .. jop :D
Můj srpen tak to se nechci vidět :D opravdu né :D brigádka, slučka prý by měla být tak doufám chci je vidět <3 , festival s mojí Vendulkou, olm s Káč ♥, val val val :)) rožnov, flora olomouc a dál nevím :D ale ono když se to vezme tak je to hodně nabité .. a potom září do školy popravdě se těším na ně a budu si muset zvyknout na naší paní učitelku třídní se nám vdávala .

Italy 2011

Jak někteří možná víte, tak jsem byla na táboře v Itálii. jezdím tam každý rok asi po 4 :D No tento rok se jelo do jižní Itálie kousek od Sicilie. Cesta nám trvala 28 hodin. Myslela jsem že zešílím.. ale ok :)) Jinak celý týden uběhl celkem vpohod. Bylo hodně malých dětí .. ale jo dobrý pár zážitků a nové zkušenosti mám :)) Byli jsme se podívat na Etně a to bylo úžasné :) Kdo mě má na fb tak se může podívat na fotky jsou tam :)) Tu jsem je chtěla dát, ale nemám na to čas .. nebo spíše fotky mám upravené u tatky a tam mi nejde net.. a už tam nebudu takže je znovu zmenšovat nebudu .. ale na fb jsou :) Jinak krásná písčitá pláž, nevýhoda byly tam medůzy, ale jinak úžasné. Večerní diskotéky některé stály za to :D :D .

Omlouvám se za rozepsání, ale co vy Víte kdy bude další článek :D :D
vaše Misz Janiszka :-*


Skutečnost není nikdy tak zlá jak vypadá. Je vždy mnohem horší.

4. července 2011 v 21:31 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Tak a máme po prvním prázdninovém víkendu ...
106996-bigthumbnail_large

Jak ste ho strávili ? Myslím si, že u mě obrázek hovoří jasně. Ležení, dívání se na filmy, uklízením a celkovém nic nedělání, protože počasí nepřálo. Byla jsem domluvená s kamarádkou, že půjdeme ven, ale jak jsme viděli to "krásné" počasí nikam jsme nešly..
Dnešek byl ovšem jiný, byla jsem si dodělat světlý melír, opravdu vypadám jako 90% blondýna :D těší mě to ? já ani nevím, všichni mi říkají, že mi to sluší, ale asi po prázdninách půjdu na svoji hnědou :D, protože už 3 roky být skoro blondýna mě nebaví, ale co uvidíme jak to bude všechno :D :)
Opravdu nevím co mám do článků psát, byla jsem zvyklá psát 1 - 3 články do měsíce a ted :D 2 za 3 dny ? :D Po tom víkendu jsem pobrouzdala pár blogů a můžu říct, že některé mi padly do oka hned a myslím si, že si trošku předělám a dodělám svoje oblíbené blogy, které navštěvuji→ Originální <3 Musím říct, že snad za ten skoro rok se to tu změnilo..
Misz Janiszka :) ♥