Červen 2011

Pravda vždy vypluje na povrch, to však neznamená, že ji máme topit.

30. června 2011 v 22:05 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ano je to tak 2 měsíce nic nedělání :D :)
Tumblr_lng3l10cc11qitvdso1_500_large
Přátelé, ano ti mi budou opravdu moc chybět .. Ale každopádně si zážitkystrávené za prvák uchovám, myslím, že na některé se bude vzpomínat docela dlouho. Poznala jsem super lidi, za ten rok to můžu říct..
dnešní den pro mě odstartoval budíčkem v 6 hodin. Vztanout, nachystat se, upravit se, zajít si pro snídani, vzít dárek pro naší učitelku, jet do školy a hlavně rychle a nic nezapomenout :D ! Fotky, fotky, fotky, smích, radost, slza smutku, vzpomínky <3 , to všechno bylo :)
Vysvědčení jsem dostala, můžu říct, že jsem celkem spokojena, nemám žádnou 4 a to mi hrozily 3 :D ale nakonec jsem to uhrála na ty krásné trojky. Samozřejmě to bych nebyla já, abych si něco nezhoršila, ale taky jsem si i zlepšila :)) Za 2 měsíce nás čeká zase 10ti měsíční maratonek (a popravdě už se na něho teším :D )
F47b48482cdudwaxf_13188_0c950ba782_large Přesně takový obrázek, který vidíte, jsem chtěla :D No prázdniny (ne)mám nabité :) Opravdu nevím a taky vím, co budu dělat. Od 8 odjíždím každoročně na tábor do Itálie, tak doufám, že si to tam užiju, že tam budou fajn děcka(některé znám :-*) ale i tak :). Pokrok s brigádou je takový, že na 50% ji mám, ale nevím něco mi domlouvala mamka a řekla mi to dneska a jenom tak letmo. Jinak mám plány a doufám že mi vyjdou :)
Přeji krásný a zároven poslední červnový den
Misz Janiszka :)

Život není zlej, když hrajeme podle jeho pravidel!

17. června 2011 v 19:16 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Krásný podvečer přeji milé dámy a pánové :)
Tumblr_lmxzythgy61qccvufo1_500_large

Ani né 14 dní do konce a už tu máme prázdniny. Pro některé to přinese potěšení z dvou měsíců nic nedělání, pro někoho prázdniny odpočinku, pro někoho dva měsíce brigády, pro někoho učení se na druhý pokus maturitní zkoušky, nebo na reparát .. Jak budu trávit prázdniny já, tak určitě odpočinkem,s mými přáteli, na táboře a snad i ta brigáda vyjde.. :)
Další věc, je tady tento blogový svět. Budu se tu snažit chodit častěji, ale po pravdě se mi tu už moc nechce, protože to tu není to, co bývalo.. Dříve lidé četli články, dřive tu bylo dobře <3 a ty staré časy byly opravdu krásné, a proto i ten obrázek je. :)
tak mějte se krásně a užívejte si sluníčka,..
Misz Janiszka <3

Pohádky jsou kouzelné

4. června 2011 v 18:35 | Chytře~blbá~Brunetka |  Protože proto
Tumblr_lfkujn6hyv1qzdiqvo1_500_large

Každá pohádka má svoje kouzlo. Každou pohádku si zapamatujete jinak. Každá pohádka vám něco připomene. Každá pohádka by měla mít dobrý konec a to ten že dobro vítězí nad zlem.
Pohádky mám ráda, těším se na ně. Jak si myslíte pohádky nejsou pro malé děti, pohádky jsou kouzelné. Pobaví vás, zaženou nudu, zlepší náladu.. :)
Já osobně mám ráda pohádky. Nejraději nejkrásnější hádanka, tato pohádka mi připomíná něco mého. Něco co se už stalo, něco krásného, něco úžasného.
Misz Janiszka