Květen 2011

Přátelé nás poučují, nepřátelé učí.

22. května 2011 v 19:06 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Krásný nedělní podvečer :)
Tumblr_llilrsclh81qfa5nlo1_500_large
Měsíce, týdny, dny, hodiny, minuty, sekundy ubíhají ...
A já si užívám krásného počasí, je sice pravda, že někdy zaprší, zablýskne se, zasvítí sluníčko. Je mi to jedno mám ráda ty změny počasí, ale nemám ráda teplotní výkyvy počasí. :D
Co se týká školy, tak to je hotový blázinec. Dnešní týden maturovali 2 třídy a příští čeká jedna a potom mají chudáci písemné. Po tom, co oni si budou užívat volna, tak my budeme makat :D Těším se na to opravdu..(ironie) ale tak my za měsíc už si taky budeme užívat 2měsíčních prázdnin :) Těším se na ně :)) Konečně snad se všechno vrátí aspon do částečných kolejí. Kéž by <3
Po dlouhé době jsem začala sledovat seriály. Jednak se začínám dívat znovu na ordinaci, tak na compu sleduji seriál báječní lidé. Sice jsem viděla 3 díly, ale tak zatím mě to baví a to je co říct :D.
Mějte se krásně užívejte si krásných slunečných dnů :)
Misz Janiszka <3

3 Nejlepší blogaři podle tebe
Proč zrovna oni
Co si myslíš o majitelce této stránky

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří

13. května 2011 v 22:50 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Krásný den :)
(ikdyž nevím jestli je krásný :)

Tumblr_lkl50dtwxh1qh17cqo1_500_large
Čeští hokejisté mají u mě velký obdiv.. Budu držet palce at máme aspon ten bronz, ikdyž všichni víme, že máme na víc. Beztak to bude jen hokej .. pořát to slyšíte.. ale mě to opravdu zajímá, já ho mám ráda a to do té doby než jsem byla na střední jsem nevěděla :) Ted jsem na něm pomaličku závislá :D Opravdu mě to zajímá, radši se podívám na hokej než na superstar, protože opravdu nejsem zvědavá jak "13ti leté slečny kolabují" (omlouvám se vám, těm co je 13..) ale prostě je to tak, nezajímá mě to, pokud se na to podívám, tak jen proto, protože někteří z tama opravdu dobře zpíají. :)
Pár týdnů uplyne jako voda a máme tu prázdniny. Opravdu nezávidím těm co maturují a všem vám chci popřát hodně štěstí :)) Se ani nezdá, ale už to bude rok :D Rok na střední atakdále atakdále :) :D Máme třídní fotku, společnou a můžu říct, že se celkem povedla :) Kdo má můj fb, tak se můžete podívat :) Tady ji rozhodně dávat nebudu :)
Misz Janiszka <3