Duben 2011

Užívej si každého dne, protože nikdy nevíš co se stane

30. dubna 2011 v 21:40 | Chytře~blbá~Brunetka |  Protože proto
Tumblr_ljzkw4adg31qgjvt0o1_500_large
Ikdyž to někdy tak nevypadá, tak ji mám strašně ráda, je to moje rodinna, moji první lidé, které jsem uviděla, jsou to ti které mám ráda. :))

Moji kamarádi, jsou úžasní, vím, že mě podrží, vím že mě rozesmějí když mi bude smutno, vím že je mám a vím, že se na ně můžu spolehnout. Bez nich bych neexistovala! Jsou moje já bez ni nikam nikde!!! :) <3

27d78c397b_68691369_o2_large
Mobil to je pro mě komunikace, bez něj prostě nikam nejdu, s ním jsem vždycky, vždycky se na něj můžu spolehnout :D To je moje důležitá věc.. Bez mobilu jsem protivná, hádavá.. Samsung c6112 :)♥

2143768106_1eb08d9ca6_o_large
Mám rada kaffe, ikdyž po něm se mi chce ještě více spát, ale prostě ho mám ráda. Nejsem ta, která by ho pila každý den, ale když může tak si ho dá.. :)

Tumblr_l6ld40f2uh1qzb9vjo1_500_large
Kosmetika, to je další věc, kterou musím mít :D Mám strašně ráda dlouhé husté řasy, přirozený make up, tužku na oči.. Bez krémů bych nevydržela. Moje každodenní "závislost" :)

Smile_large
Úsměv, zelená a kytky to jsou věci, které potkávám každý den. Úsměv máme na tváři, zelenou barvu mám ráda, zelené je tolik věcí kytky ty jsou krásné :)

Tumblr_livfh2bac51qiy5leo1_400_large
Bez muziky ani den, je se mnou všude, lepší mi náladu, bez ní to nejde.. Každý poslouchá jiný styl, každý je jinačí, miluju písničky se skvělýma textama :) Zpíváme si zpíáme :) :D

7 Věcí, které jsou pro mě důležité a nebo které mám ráda :)
7 je magické číslo
7 sedmička je moje číslo štěstiny
7 je třída kterou mám už dávno za sebou
7 je měsíc, kdy začínají prádniny
7 (Sedmička) vyber si své zpravodajství
7 je prostě 7 :))

Jestli se vám to bude chtít číst :) Je to zase něco jiného než dny co dělám.. :) Snad se bude líbit :) Misz Janiszka <3

Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.

30. dubna 2011 v 13:47 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Krásnou doslední dubnovou neděli :)

Ranní smska, která mě probudila byla od tety, jestli s nima nepůjdu na floru. Já se rychle nechystala a šla. Lidí neskutečně hodně, jsem doštouchaná :D Bylo jich tam jak mravenců, ale užila jsem si to. Sluníčko svítí od rána a já odpoledne budu trávit nejspíš venku s kamarády. Dneska má strašně hodně lidí narozky, takže tím vám přeji šechno nejlepší :)) :* Včerejší večer jsem si užila u televize a počítače s mou první c :)
Mějte se krásně
Janičkáá ♥

Většina lidí jsou jako špendlíky - hlavičky na nich nejsou to hlavní.

20. dubna 2011 v 21:21 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Přeji vám krásné velikonoční prázdniny :)

Opravdu jsem strašně ráda za minulý víkend. Byl strašně krásný a já konečně měla pocit, že jsem tam kde patřím<3 Chtěla jsem vám tu napsat, ale rozmyslela jsem si to, proto píšu teď.

Dnešním dnem školákům začínají velikonoční prázdniny.. Přeji vám, at si je užijete, načerpáte síly..
Il_570xn.237578563_large

Překvapivě jsem se pustila do nového layoutu, není to nic složitého, miluju jednoduchost.. Bylo to vytvořeno během 10 minut a mě se to líbí. Fotku nikdo nebude kopírovat je vytvořena mnou a ten pes je z rodiny :D Takže poroz na mě :)
Velikonoční prázdniny mi začínají pěkně. Vztávám si kdy chci, dělám si do jisté míry co chci, písničky si pouším, jsem doma, chodím ven, povídám si s kamarády, sluníčko svítí, prostě zatím prázdniny jsou úžasné :)) <3
Po třídních schůzkách se mám dobře, vysvědčení nebude sice moc dobré, ale zatím z ničeho nepropadám a žádnou 4 nemám kdyžtak jenom 3,75 :D ale čistou né :) Už toho času moc není, ted budou maturity a než se nadějeme je červen a potom další prázdniny .. :)
Podle naší paní ředitelky jsme nejhorší škola na škole, mile nám to přišla oznámit. Já když jí viděla, tak jsme málem dostala infarkt, ale tak přežila jsem to :) Ještě v úterý k nám přijde a potom doufám, že už ji nepotkám :D Vyhýbám se jí jak můžu a zatím se mi to daří :) Co se týká naší třídy, tak opravdu jsme trošku více hluční, upovídaní.. ale mám tu třídu stejně ráda :) <3
To je asi vše co jsem vám přišla říct :) mějte se krásně, nesedte u počítače a bežte ven, je tam nádherně
s láskou Misz Janiszka <3

Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom to poznali

2. dubna 2011 v 20:03 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Asi je to tak, asi jsem se změnila, už nejsem ta už jsem TA a komu se to nelíbí tak sbohem..
Jsem ráda za to, jak to je, jsem ráda, že někteří na mě nazapoměli, jsem prostě ráda<3. Znám hodně skvělých lidí a když se mořím ve vzpomínkách a chce se mi brečet, tak oni přijdou a vykouzlí mi úsměv na tváři.:) Je mi jasné, že moje články nikoho nezajímají, že si píšu jen tak pro sebe, že píši skoro to samé, ale nevadí mi to :)
Tumblr_lirfngf6di1qhl2x9o1_500_large
Máme měsíc duben a to znamená, že už jen 3 měsíce a máme prázdniny. Pozitivní i negativní zpráva.Těším se, že se vyspím a takové skoro nic nedělání, sehnat brigádu musím, pořát scháním a nic není vše od 18.. Ale ta druhá negativní, že škola je pomalu u konce a moje známky na tom nejsou nejlíp. Takže ted mám vpodstaně měsíc na to je opravit..
Jinak nachytali jste někoho na Apríla? U nás to byly jen ty staré osvědčené triky, které nikoho nepřekvapí, ale pořát fungují. :) Aspon taková ta malá radost byla :D
mějte se vaše slečna nenapravitelná <3