Březen 2011

Zkušenost není to, co se vám stane. Zkušenost je to, jak naložíte s tím, co se vám stalo.

26. března 2011 v 22:13 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Po hodně dlouhé době jsem tady.. Přeji vám krásný víkend a ještě hezčí večer :))

Po pravdě už nemůžu, nemůžu nezvládám to .. Nedokážu žít čtyřma životama, být na 4 místech najednou.. Jak si tak uvědomuju, nejde to.. Nikdy to nešlo a ani to nikdy nepude.. Ale prostě jinak to nejde..
5561558063_31ded34f0a_z_large Mám lidi mezi sebou na kterých mi záleží, kteří mě nesklamali, ale taky ty na kterých mi záleží a sklamali mě .. Vždycky se ale našel někdo, kdo mě z toho vytáhl a já mu za to jsem vděčná. Nikdy ty lidi nevyměním <3 Vždy budu při nich stát.

(Nevím co si mám myslet o lidech na blogu, už to fakt nevím.. Pár lidí mě tady sklamalo a zrovna od některých bych to nečekala, ikdyž mám svůj reálný život, tak mě to mrzí.. :/ To že tu nejsem tak často, to že nemám prostě čas, tak se na všechno krásné zapomene, ale tak co že život jde dál..)
Reálný život je ještě horší.. Na rok 2011 určitě nebudu dobře vzpomínat, tolik špatných chvil bylo a ještě bude, ty dobré někdy byly taky, ale nebylo jich tolik jak těch špatných.. Chci aby byly už jenom ty dobré chvíle, chci aby se to všechno dalo do pořádku, chci aby měli všichni úsměv na tváři, chci tolik věcí, které se nesplní..
Ter13_large
Jinak se mějte krásně a zase někdy možná čekejte článek :)
vaše Misz Janiszka ♥

Realita je rozdíl mezi tím, co nás těší a tím, čím se utěšujeme.

7. března 2011 v 19:35 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Pozdravy jsou pořád stejné, nezajímavé, ale slušné! Zdravím vás.
(Ta písničky od slečny N)
7542_460s_large
Jak víte mám prázdniny. Jsem štastná, že nemusím chodit do školy, jsem neštěstná, že musím přemýšlet.. Jsem doma, dneska jsem byla zavzpomínat na staré, dobré časy na svoji základní škole. Nepobyla jsem tam dlouho, protože jsem musela odejít. Zítra se tam objevím možná zase :). Opravdu tam některé mám ráda.
Čím víc jsem sama, tím více přemýšlím nad vším a to mě poprvadě ničí.. Dokážu se chlámat a za 5 minut dokážu brečet.. Co je to se mnou? Toto je nějaké divné období a já doufám, že co nejdřív skončí. Člověk si uvědomuje tolik věci, co dělal, co dělá, proč to je tak a proč to není onak.
↑ Tady je pár úžasných lidí a kdyžtak se přijdte podívat..

S pozdravem Misz Janiszka♥

Jsou miliony způsobů, jak zabít čas, ale ani jeden, jak ho vrátit zpátky.

5. března 2011 v 12:49 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Skoro po měsíci se vám zde vracím :)
Nečekám, že mě tady přivítáte s oteřenou náručí, nečekám, že si na mě pamatujete, nečekám vlastně nic, ale proč jsem otevřela blog.cz a proč jsem dala psát nový článek ? Protože tento blog ( http://ugly-duck.blog.cz/ ) mě velmi zaujal a taky jsem četla jeden komentář od té slečny .. :)
Vím, že se tady na blogu toho hodně změnilo, hodně lidí skončilo nebo pozastavilo..
Tumblr_lhieiqpzaz1qgvm4oo1_500_large

Za tu dobu co jsem zde nebyla, jsem si toho hodně uvědomila, a taky změnila.. Už nejsem ta hodná, už nevycházím všem vztříc, už to tak nebude.. Jsem jaká jsem a když ti to nevyhovuje, tak se se mnou nebav! Za svými názorami si stojím a za svoje kamarády budu bojovat, protože vím jací jsou! Vím, že oni se za mě postaví a vím, že jsou úžasní. Jsem ráda, že je mám a NIKDY je nechci vyměnit a ani nevyměním. :)
Jsem ráda, že jsem šla pryč do jiného města, jsem ráda za všechno, co jsem udělala, ikdyž nějaké výjimky by se našly, jsem ráda, že jsem si pár věcí uvědomila.. Za blbosti platím a aj jsem zaplatila hodně, ale vždycky se někdo našel a z toho dna mě vytáhl, podal mi pomocnou ruku a za to jsem vděčná. <3
Opravdu nejsem už malá, jak si někteří myslí, opravdu nejsem ta hodná holčička, opravdu nejsem ta, co tu kdysi byla.. Za půl roku jsem se změnila, vím to, ale je to můj život, nechte mě být.. PROSÍM

3455364043_d903db9e94_z_large
Mám to tu ráda:)) :*
vaše Misz Janiszka<3