Leden 2011

Nechtěj zapomenout na zradu tobě provedenou... Nauč se ji využít!

28. ledna 2011 v 20:03 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hezký mrazivý pátek
Tears_large
Pro upřímnost sice ztratíme hrdost. Ale pro hrdost zase upřímnost.

Jedině příroda ví, co chce... nikdy nežertuje a nikdy nedělá chyby, ty dělá jen člověk.

23. ledna 2011 v 13:51 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahooj :) :*

Snowblow_large
○ Po dlouhé době jsem se vrátila do starých kolejí a začla upravovat menu, nebyla na to nálada, ale prostě jsem si řekla, že to udělám a udělala jsem to :)

○ Jestli se Caitlin. bude chtít tak mi udělá layout :), už se na něj těším to bude bomba ♥  (jestli ho budeš dělat přes týden, tak mi pak napiš na fb a jestli se ti bude chtít nastavit, tak já ti přes fb pošlu heslo a jméno :), protože víš, že jsem na to levá :D, a jestli to do té doby nebude tak to též nevadí :D)

○ Co se týká školy, tak tam už mám známky jakš takš uzavřené :), myslela jsem si že to bude horší a ono ani zas tak není :) až na jednu známku si myslím že mám celkem dobré vysvědčení :) ale nebudeme předbíhat až to dostanu na papíře tak pak vám možná řeknu :D

○ Mějte se krásně já dneska odjíždím zase zpátky na intr pápá :)

Blogoví oblíbenci <3

23. ledna 2011 v 12:40 | Chytře~blbá~Brunetka
Tohle nejsou žádné affs, tohle jsou prostě ti nejlepší kterí na blogu pro mě jsou. Mají své chyby, ale bez chyb by to nebyli oni <3 !!

Zkušenost si dává platit neobyčejně vysoké školné,ale naučí tolik,jako nikdo jiný!

21. ledna 2011 v 22:19 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Krásný páteční večer přeji :))

Po zase x dnech se ozývám a snad poprvé s takovou lepší náladou :) Takže doufejte mírně optimistický článek, ikdyž, znáte mě :) :(

Tumblr_lf90g3cbm91qf3uvso1_500_large
Po necelém půl roku na střední můžu jasně říct, že jsem měla tu nejlepší základku a že naše střední je úplně něco jiného.. Nejen, že radši vzpomínám na ty staré časy, ale prostě my nejsme jeden kolektiv a budu překvapena jestli budem!! A když si bude říkat kdo chce, co chce, tak já prostě vím své :) těch 9 let (s některýma míň) ale i tak je nezapomenutelných a jedinečných :))♥ a proto jestli jste v 9 tak si ji pořádně UŽIJTE :)

Co se týká známek tak je mám takové průměrné.. noo :D procházka růžovým sadem to není, ale tak zase nejhorší to není, ale na chlubení to není :) :D Ředitelské testy jsem napsala tak cca na 3 takže podle toho se odvíjí aji moje známky na vysvědčení..


Tumblr_leys59stta1qfl06oo1_500_large

Pište, jak se máte, co děláte .. Já se to tu pokusím upravit, at už je to podle mých představ :)
Mějte se fanfárově Misz Janiszka :)

PS: Nemáte nědko čas ? :D a nechcete mi udělat layout když vám řeknu jak by měl asi vypadat ? :D a to se nestává často toto ..

Nejhorší bolest jsou vzpomínky na štěstí, v době neštěstí :(.

15. ledna 2011 v 22:54 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Přej vám krásný pozdní večer :))


Opravdu nestíhám, opravdu nemám čas, opravdu se učím, upravdu mám né moc dobrou náladu, opravdu mě skoro šechno štve a opravdu neím proč to tu píšu..

Strarosti a špatné zprávy jsou to, co v posledních dnech přebýá nad těmi dobrými.. Od středy začal maraton ředitelských testů .. Chodila jsem spávat okolo 1 a vztáala  5-6 .. a nevyspala jsem se .. a přežívala na kafi a big shoku .. Co se týká, tak je to že už je máme za sebou ale stejně píšem všechno možné..
A co vy ? Jak jste na tom se známkami ? Já to co jsem mohla si zkazila, ale co život jde dál.. příští pololetí to snad dopadne lépe :))
Nedělní večer byl plný zábavy, pondělní byl odpočinkový, uterní byl učící se, středeční byl hoodně náročný, čtvrteční byl skoro nezvladatelný, páteční byl oslavující a sobotní čili dnešní odpočinkový ..
Neodpovídám na komentáře protože nemám čas, zítra jedu zase zpátky tam pryč :D a víte že se aj těším ? ikdyž zase..
mějte se krásně Misz Janiszka♥

Jen tak vysoko se můžeme dostat, jak hluboko jsme ochotni klesnout.

8. ledna 2011 v 22:13 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím vás :)

Tumblr_ld2lwecsp31qeouvwo1_500_large
zdoj obrázku: http://weheartit.com/
Máme tady nový začátek dalšího roku, já už nebudu tak hodná jak jsem byla .. prostě už na ně kašlu, nebudu ovládat svoje nálady a nebudu se držet, ikdyž bych nejradi někoho poslala někam .. prostě na ně kašlu, jsou to blbci a kašlu na ně !!! Moje nervy ! :// 

Lepší téma ? tento týden byl celkem fajn :)) užila jsem si ho, možná trošku nemocná, ale jo dá se to :D Příští týden je týden testů dohánění známek a  "slavné ředitelské testy" fakt se na něj těším, a to znamená asi co ? :D že nic neumím a musím se učit :) :/

Fakt se omlouvám ale nestihnu odpovídat na komentáře , jsem ráda, že jsem stihla napsat článek aspon :))
Tak se mějte Misz Janiszka♥