Prosinec 2010

Happy New Year ♥

31. prosince 2010 v 10:41 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Přeji krásný poslední den v roce 2010 a pořádně přivítejte rok 2011 :)
Tumblr_le3euqegs61qbvjuxo1_500_large

Recept na novoroční přípitek - 1 hrst lásky, 2 lžíce pratelství, 1 lžičku pozitivního myšlení, 10 kapek humoru a 250 g štěstí... a litr rumu - dobře promíchat a ihned podávat. Pěkný Silvestr!

Preji ti 12 měsíců bez nemoci, 53 týdnů pohody a stěstí, 365 dnů bez starostí, 8.760 hodin lásky, 525.600 minut jedinečných okamžiků a 31.536.000 vteřin lásky!


Moje nálada je ?

28. prosince 2010 v 21:08 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
*
Ahoj :) :(
Tak člověk by řekl, že se mám o prázdninách dobře , jenže moje nálada tak nějak kolísá.. Jednou se mám dobře, směju se a za chvíli chci prýýč.. Nevgím šechno se nějak sype.. a já nevím proč :/ ale nechme toho jak se máte vy ? jak si užíáte prázdnin ?
Nevím proč , ale už se těším do Ostravy , neěřila bych, že to někdy řeknu :D ale prostě se mi začalo stýskat po nich♥ a též tam musím něco vyřešit bojím bojím .. :( jo a fakt se těším do školy, když nic neumím,..
Nový mobil je uplně užasný :) :* fakt jsem si ho oblíbila ♥ je luxusní :))
oddělovač by LoO~ny.Lii

Misz Janiszka ♥

Veselé Vánoce , byly opravdu veselé ? :D

24. prosince 2010 v 21:42 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Tak Veselé vánoce :)

Víte co opravdu , ale opravdu nechápu ? Je Štědrý den a my místo toho abychom byli s rodinou sedíme u toho compu a píšeme všude možně .. Vím dělám to taky ale proč ? :D nechápu to ..

Ikdyž já mám co říkat, ale jak jsem to tak sledovala tak i na fb bylo docela dost lidí a na blogu též :D Takže by mě zajímalo co jste přes ten den dělali , nebo jste pořát jen seděli u compu ? :( Jako já poctivě jsem dělala referát do zeměpisu, který mám už skoro hotový a ještě k tomu jsem stihla 1 povinnou četbu napsat :D dobalit poslední dárky , zajet k bábi a chvili tam pobýt , pomoct mamce a tečka :D

No jak to tak vidím tak tu budou kometáře typu co si dostala :D a opravdu mě to nebude bavit vypisovat , tak vám to napíšu jednou a snad stačí :))

Co už mám :
Peníze
Batoh (fialový a je dokonalý)
Ponožky :D
Kosmetiku hoodně moc :)
Něco na oblečení
Řetízky
Plyšáky ♥

a to co opravdu potřebuji je nový mobil a ten dostanu 26, kdy jedu k tatkovi :) a tady je to zlatíčko :)) říkejte si co chcete ale mě se líbí , nechtěla jsem dotykový mobil , prominte mi to , ale to jsou mobily na nic .. já radši nějaký normální :)) a do oka mi padl tento
Samsung C6112 Deep Red (Dual SIM)

A co jste dostali vy ?

Misz Janiszka :))

Čím je člověk straší, tím má míň času

22. prosince 2010 v 21:46 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Nevím jak je to u vás ale u mě to tak je ..
Přeji krásný večer :)
tyto oddělovače jsou od BoniTka<3

1. Jak bylo poslední tyto dny
2. Co mám a co nemám
3. Jaké jsou moje plány na prázdiny ?
/*/ Pochybuju že to někdo bude číst :D
1. Tyto poslední dny byly dost pestré.V neděli odpoledne(lehce okolo 2) jsem byla s holkama v čajce a potom odjela klasicky večer do Ostravy na intr. Kámoš měl narozky a tak jsme to tak trošku zapili a já tak malinko přehnala :D ikdyž vychovatelka si naštěstí ničeho nevšimla, takže z toho nebyl žádný průser. :) Dále jsme si předávali dárky a uplně krásné jsem dostala :)) ♥ V pondělí ráno klasicky na sedm a já měla malinký problém vztanout a hlavička bolela (bolí mě pořád už od pátku..) První hodiny fyzika a mě se rozhodovala známka :D a děti věřte nebo ne dal mi 2 :)) ! Jinak se celkem nic zajímavého nestalo .. Úterý jsme byli v kině a já pomalu usínala.. a dneska jsme měli besídku :DD trapáás , ale už okolo 11 jsem byla na intru :D takže pohodka.

2. MÁM : pár nakoupených dárků,konečně počítač v mém pokoji :D
NEMÁM : zabalený ani jeden dárek , seminárku :D , čas , uklizeno v pokoji ... :D

3. Moje plány ? Potom co chci být na blogu aspon jednou za 2 dny .. tak musím udělat seminárku, čtenářský deník , zajít do 2 knihoven a celkově se učit :DD protože chci se vlést do trojek (a doufám, že to půjde) , dále taky chci jít s pár lidma ven , které jsem už neviděla hooodně dlouho a nehorázně mi chybí .. :( ♥ A co dál mezitím zajedu za bábi dědou a prostě také ty rodinné sešlosti. Na silvestra a na Nový rok nevím kde budu , ale chci si to užít :DD (Možná jednu maličkost , někteří víte, budu oslavovat své 16tiny 1.ledna :) ♥ ) No a potom bych měla oslavovat oslavovat.. a když přijedem v neděli na intr tak to bude též něco :D
s láskou ♥ Misz Janiszka


Jak to bude dál ? Co bude dál ? Zajímá tě to ? :) :( :*

17. prosince 2010 v 21:16 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Po dlouhé době vás tu zase vítám :))

Po pravdě vím, že tady nikdo nechodí , že možná jeden člověk si to přečtě a možná ani to ne .. Vím můžu za to nechodím sem a důvodů je hodně !!! Škola,intr,problémy,čas,vánoce,kamarádi,prostě VŠECHNO!!

Chci se tomu tady aspoň v rámci možností věnovat. Poupravím to tu, prostě s tím něco udělám :))

Víte co mě nejvíce štve ? Že na nic nemám čas. Nic nestíhám.. Je 17 prosince a já mám nakoupený snad 1 dárek ? a jako kdy to mám stíhat ? Nevím , prostě nestíhám nic nic nic .. Ale dneska se tady tomu aspon trochu budu věnovat :))

Dříve jsem tu byla skoro denně a bylo mi dobře ted tu jsem cca jednou za měsíc a je mi též v rámci možností dobře (s pár rozdílama) (: Dříve jsem si psala s vámi po blogu fb nebo icq a ted ? nic většina neví ani už kdo jsem .. a mě to celkem mrzí :// ikdyž vím že si za to můžu sama ..

ROZHODNUTÍ : ! budu tady přes vánoce, pokusím se dát všechno zase "v rámci možností do normálu"

Misz Janiszka ♥ :))  

Život je jako pohádka, ale má jeden rozdíl. Nemá vždycky šťastný konec.

5. prosince 2010 v 15:46 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hlásí se vám blbá bruneta :D :)

Vím nebyla jsem tu a důvod není čas .. ale popravdě chybí mi to tu .. chybí mi valmez chybí mi moje přátelé .. ale co život běží dál .. :)
Budu se snažit tady být o prázdninách ale nwm nwm .. znáte mě ..
toto video nemá chybu :D jste závislí na fb ? :D
Jo intr škola všecko se sere :( co na to říct jeden den je to ok je sranda .. a druhý všeci na sebe nasraní .. o nebudem to řešit :D radši .. protože to by bylo na dlouho a já toho času nemám tolik .. Jo dneska zase na intr a uvidí se co bude :D :) :(
V sobotu do vídně na trhy s tetou a sestřenkou těším see :))
Jojo piště mi a já vám se pokusím odepsat a doufám že někdy v blízké době napíšu inteligentní článek a né toto ..
Misz Janiszka ♥