Říjen 2010

Čas se mění :)

31. října 2010 v 11:01 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím vás :) <(")
Dnešní den je plno změn :D 1. Končí podzimní prázdniny 2. Ručičky od hodinek se posunuly o hodinu zpátky :D a Janička jede zase zpátky na intr .. :D
Za chvíli tady máme vánoce a já nemám koupený ani jeden dárek .. poradte co kupujete a jestli už něco máte ? :)
Jdu se učit :( biologii a fyziku a pak bych mohla ještě němčinu nop (nauku o prostředí)... :D je toho hodně ..
a net je pomalý,takže se tu stejně nedá být ..
loučím se Janička ♥ :**

Podzimní prázdniny jsou fajn :) ♥

28. října 2010 v 14:50 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše

Tak moji drazí :) ♥
chytre-blba-brunetka.blog.czBěhem posledních pár dní si uvědomuji spousu věcí a taky vzpomínám na staré dobré časy ♥ Když jsme byli malí a chodili do školky měli jsme starosti typu "kterou pastelkou si mám vybarvit autíčko, kytičku, konvičku?" Ted jsme starší a už těch starostí je víc .. Já bych někdy strašně ráda chtěla vrátit ten čas a být tou malou holčičkou, která nemá řádne starosti :)
Lidé se mění , někteří k lepšímu a někteří zase k horšímu . Lidé zapomínají na své kamarády s kterými si tak rozuměli .. a proč ? protože mají nové a nebo proto že už s nimi nechtějí mít nic společného ? štve mě to !!
Jsem ráda že vy URČITÍ si na mě ještě vzpomenete a ještě víte kdo jsem.. :) ♥
Nic není takové jako dřív,máme žít přítomností a né minulotsí,ale co, když ta minulost byla dobrá a možná lepší než součastnost ? Ted narážím na svůj blogový život, chci notebook a chci tady být :D ale bohužel , doufám že mi Ježíšek nadělí pod stromeček :) :D ale ted o prázdninách bych se tomu tady chtěla věnovat , vylepšit to tu .. prostě dát to tu do pucu jak se říká :D :)
Co se týká školy tak strašná krize :D učím se jak blbec a pořát chytám blbé známky .. a to co jsem měla dobré jsem si po*rala , jsem na 3-4 a to se učím poctivě !! no nic nebudem to tu řešit :D ten kdo je na střední tak ví a ten kdo je na základce závist vám :D (sranda) :)
Už dlouho jsem tu nebyla a tak vám přidávám i novou fotku (kterou mám i na fb jako profilovku :D ) a mě se líbí :D :)
Plány na prázdniny mám nemám ? já nevím zatím jsem byla doma a konečně se dobře vyspala :D ano spánek mi poslední dobou chyběl nejvíc , byla jsem nevyspalá a protivná a ted už ani až zas tak nejsem :D , zítra odjíždím směr Olomouc a potom v neděli směr Ostrava na intr .. :)
A co vy jak se máte ? co děláte ? jaké máte plány ? co nového ? povídejte zajímá mě to :) ♥
Slečná Janičkáá :D

Jeden příběh končí aneb co já vím :D :( :** vše se dozvíš v článku .. :)

15. října 2010 v 19:05 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Vždycky se někdo najde, kdo vám tu náladu pokazí..
Ale já se budu vždycky snažit chodit s usměvem na tváři..
Protože smích je lepší než pláč :)

Pust si písničku a pak na článek jo :D ♥

Ahooooj :** ♥
Po dlouhé době ano , chodím tu ? ne ale mám to tu ráda a moje rozhodnutí se dozvíš v článku :) ♥
Takže ještě jednou vás zdravím :) nebudu řkat, že je mi líto, že jsem tu nebyla protože, já se snažím říkat pravdu :D Nemám čas , užívám si , je mi dobře bez blogu ale i s blogem :) Normálně se snažím učit , nejde mi to :D chytám samé 3 skoro :D na světlé výjimky ale i tmavé :D Takže škola nic moc .. po měsící můžu říct, že máme fakt dobrou třídu , ikdyž se tam vždycky najde tmavá výjimka které moc nemusím  a které mi děsné pijí krev svou "inteligencí" a hlavně tím že všechno ví všechno zná .. aj když ví uplné h**no :D Intr je nejlepší co mě mohlo potkat nebo né ? já nevím mám to tam ráda :D ♥ a je tam nehorázná sranda :)) ♥ prostě užasné to tam je :)) jsem ráda že tam jsem :) Jinak ted k blogu , prostě nebyl čas , budu tady chodit jen o víkendech kdy bude čas :) takže takové že tu nejsem jojo vím to ale nic s tím nenadělám :)) nechci míchat blogový a soukromý život a nechci aby někdo věděl, že mám blog z nich tam :) Ale jestli chcete tak si můžem psát přes fb :) tam jsem častěji něž tady :)

Tak to je všechno co jsem chtěla napsat :) Kdo četl článek tak ví , kdo nečetl tak to je jeho mínus :D
pořát ta stejná Janička ♥ (: aneb Vaše Misz Janiszka


A měsíc za námi =D a dalších 9 před námi =D

2. října 2010 v 10:57 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím vás :)
*
Dneska mě tu máte v dobré náladě :) , včera jsem se tu byla podívat, ale net je rychlostí blesku :D takže 5 minut se načítá jedna stránka a pak ještě k tomu nejde zobrazit :D tákžé je to na nic .. ale jestli chcete vědět dobrou zprávu, tak už zase jsem zdravá :) sice mám odpočinkoý režim,ale už aspon chodím do školy ..
Ve škole celkem fajn, zase jsem viděla naši třídu :D a taky si napsala pár písemek které nejspíš nedopadnou dobře .. no nedopadnou , trošku (víc) jsem to přehodila takže ..katastrofa..
Dneska jedem odpoledne k tetě a taky se musím učit, protože klasicky nic neumím .. a zítra odjíždím zpátky na intr :) :D
Misz Janiszka :)♥