Září 2010

Stačí minuta a všechno je zase někde :////////

27. září 2010 v 20:39 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím vás :)
Doufám že se máte dobře já ne.. Dopoledne ještě dobře odpoledne taky a večer nálada na nic .. taková trošku větší depka .. bože já chci pryč .. já chci jinak než být doma .. :/// ikdyž to je kravina ale prostě pro mě podstatná věc .. :)
KACZ^^ děkuji ti :*
já chci mít zase dobrou náladu .. já se chci zase smát , já už chci do školy :D bože já nechci být doma pomozte mi .. já nechci jíst ty antibiotika už né už mě to nebaví .. člověk se nemůže ani vyspat .. :// trošku depresivní článek omlouvám se ..
*
ta pravá část ..
Misz Janiszka ♥

Zase nálada :) ♥

26. září 2010 v 13:47 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahojte :)
*
Dneska v novém layoutu blogu a líbí se mi :D je jednoduchý , ale prostě jednoduché jsou pro mě nejlepší , nezaberou tolik času a nejsou přehnané :D :D a doufám že vám vychází ikdyž SweeTie :] nevychází :(( ale tak snad se to nějak přežije :D :D
A z nadpisu můžete číst zase nálada , tuto mi vrátila Nikolka , našla jsem ji♥ :D a chytla mě nálada na blogování takže tady asi zase nějakou dobu budu :) a upravím rubriky at jsem spokojená :)) půlku menu mám ale ještě tu druhou chci upravit a upravím :D :)
Taky bych chtěla pozměnit moje "deníčkové" články :D protože už mám nějaký ten věk (nemám 60 :D) ale tak víte jak :D
Tlačítko líbí se mi na fb ? co to zase je novinka blogu , ale popravdě já která nechce tahat osobní a blogový život dohromady ho určitě nevyužiju :D jako že by jsi moji noví spolužáci četli co píšu ani náhodou to NECHCI !!! stačí mi ti co to vědí v mém soukromí ♥ a těch je málo ale jsou :)
No tak já jdu pracovat :D a doufám že mě mamka nevyhodí od compu :D
Janička :D ♥

íííííííííp :D

25. září 2010 v 18:10 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello.


Po dlouhé době vám přidávám moji fotku :D je hrozná ale ty vlasy se mi líbí nevím proč :D byla focena u bábi v koupelně :)
No a co jsem dneska celý den dělala ? skoro nic včera večer jsem se vrhla na opisování sešitů. Mám 6 opsaných a tod vše .. víc jich nemám okopírovaných , ale tak naštěstí ve středu je pohodový rozvrh a já pevně doufám že už mě pustí do školy , protože doma bych to nevydržela ..
Jinak dneska mamka upekla štrůdl♥ ach :D
bože já nevím co vám tu mám ještě psát :D budu se učit nudit .. mějte se
Misz Janiszka ♥

Když není co dělat i blog.cz je dobrý

24. září 2010 v 16:12 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
↑ luxusní :D ♥ ↑
Asi jste to už milionkrát viděli ale to je prostě luxusní :D Já se nedívám na talentmánii ani československo má talent ale prostě tuto hollku jsem viděla a fakt dobrá byla :)

Jinak co vám říct, byla jsem na kontrole , místo toho aby mě pustil do školy tak mi dá další antibiotika :// takže jsem doma ve středu na kontrolu a doufám že ve středu už budu moct konečně do školy ..
Dneska nám vypli elektrika takže jsem si četla literaturu knížku demence ale co už :D a pak tajně venku ve škole na základce :)) a ten jsem zase poslušně doma .. a budu si muste sehnat knížky na obsání od někoho ..
No jinak to tu poupravím trochu at to tu aspon malinko vypadá :) když mám čas tak at aspon jsem tady užitečná a když mě to aspon trochu zase baví :D
vaše slečna :D ♥

Chce do školy jinak se doma ukouše nudou ...

22. září 2010 v 19:56 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
*
Takže zítra jdu k doktorovi a jestli mě pustí do školy tak budu nehorázně stastná :D a když ne tak se doma asi zblázním ..
Já už nejsem nemocná :D teplotu nemám , antibiotika užívám a akorát kašlu no trošku více kašlu ale pořát jsem zdravá :D pro mě aspon jo ..
Bože já potřebuju tak do té školy a to né k vůli učení ale těm lidem už se chci konečně pobavit.. a taky potřebuji si dopsat co dělali at se mám přes prázky co učit :) :D a že toho nebude málo .. ://
Jinak s tímto blogem to asi vypadá nadějně :))
Blbá zpráva je že moje Nikolka skončila , ale chápu ji a doufám že spolu budem pořát v kontaktu ♥ :*
Jo a já jsem naprostý debil dneska jsem byla na základce :D a fajné kecala s mejma bývalýma učitelkama .. pohoda klídek :) ♥ a mám to tam ráda :)) vzpomínala na staré dobré časy .. :)
Misz Janiszka ♥

pořát a stále nemocná ://

21. září 2010 v 9:04 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím :) :(
Nadpis mluví za vše , jsem pořát nemocná , užívám antibiotika teplota se sice snižuje,ale ten hnusný kašel je tu pořát .. ach děti já chi do školy :D a jako fakt , sice se mi nechce opisovat všechno co napsali za tu dobu , ale už se chce normálně bavit .. :D a né pořát být zalezlá doma a ležet v posteli ..
další má to tu cenu ? tuto otázku si pokládám celkem často a pořát stále nevím jestli má nebo nemá ? tolik práce tu s tím bylo , ale stejnak času je málo .. nevím nechám si to promyslet , možná je to zase krize ale tak co už ..
Misz Janiszka ♥ mějte se fajnově :))

Překvápko :) =D

15. září 2010 v 10:20 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
*
Zdravím vás :)

Tak celkem překvapení že píšu ve středu ne ? Jsem doma nemocná.. Včera ještě ve škole s 39 a dneska už je to lepší 38 teplota , škrábe mě v krku , kašlu , ale jinak jsem uplně zdravá :D

No doma mě to nebaví, popíjím čaje, nudím se a začnu dělat věci do školy budu pilná studentka :D je mi čím dál tím líp , prášky nejspíš zabírají a já doufám že bych v pátek mohla jít do školy :)) já tam chci :D né že by mě to tam bavilo,ale dopisovat se mě to potom nechce..

Co bych vám řekla dál ani nevím na intru je to super :) jak jsem tam nechtěla tak ted bych neměnila , sice to učení to bude něco na mě, ale tak nevadí .. Poznala jsem spoustu dobrých a nových lidí .. Moje třída je vpohodě (zatím).

Chtěla bych to tady zase nějak pozměnit, když jsem dneska doma a zítra taky a přes víkend ani nemluvím .. No a jinak pokud to vyjde tak se za mnou nejspíš staví kámoška :) a my se zase po dlouhé době konečně uvidíme :))

Mějte se hezky :)
vaše (nemocná) Misz Janiszka

She is happy because has friends

10. září 2010 v 19:11 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello children :) ♥

chytre-blba-brunetka.blog.cz
Tak co jak se máte ? Co děláte co je nového co škola ? Povídejte přehánějte jsem zvědavá :) To víte týden je týden , novinky u mě ani nejsou skoro žádné . Tetno článek bude nelogický jako vždy :) co byste ode mě taky chtěli ? :D

 ○ Špatná věc pro mě je, že se začínáme učit. A ono je toho nějak hodně moc :D Nejlepší jsou ti učitelé, kteří píšou zápisky okolo stránky dvou a potom kdo se to má učit ? :D No takže to shrneme,učení je ho hodně, takže se budu muset začít učit :) :( No tak jak víte nejsem tu a asi tu ani moc nebudu pobývat .. Na intru se mi líbí :) spolužáci jsou též dobří (no ono jak kteří..) však známe výjimka potvrzuje pravidlo .. jo a poskakuje mi v takže požná se někdy vynechá :D bože děti já mám nějakou dobrou náladu :)

chytre-blba-brunetka.blog.cz
• Závislá na compu nejsem, takže tu budu čím dál tím mín , ale ono kdyby jste chtěli se mnou být v kontaktu tak mi mužete napsat , dám vám svůj fb ALE podmínka je že tam nejsem žádná Misz Janiszka ale Jana :) a blog neznám :D

○ Mám ráda svoje kamarády, jsou úžasní vždycky pomůžou a oni jsou moje závislost♥ včerejšek mi to potvrdil a to když jsem byla na fb tolik lidí si vzpomělo :) a nejvíc se tam člověk nachlámal :) :* mám je ráda ty moje♥ , jen k tomu na blogu snad ještě budu myslím,že to není konec , ale nový začátek :)

• Rozvrh ještě nemáme, ale v pondělí si nastoupím na 7 a budu tam do 3 .. však proč né že .. :( takže celý den zabitý a to píšem první ohlášenou a na známky písemku .. jinak mám nový jazyk němčinu a to je celkem sranda :D obzvlášt když si to překrucujem :D a vás to stejně nezajímá a stejně to nikdo nepřečetl :) nevadí mi to já jsem se vypsala a čeština je za mnou :)
 → Tahle písnička vzpomínková♥
Misz Janiszka♥

Bez kterých by blog.cz , nebyl blog ..♥

10. září 2010 v 17:39 | Chytře~blbá~Brunetka
V seznamu jsou jak moje affs , tak moje oblíbené stránky ..
A
ÁjInKa :] // lollipop-girl.blog.cz
Angelika <333 // mojeduse.blog.cz

B
°°Brilliant.princess™  // l-a-d-e-n-k-a.blog.cz
BoniTka<3 // lovehouse.blog.cz

C
Caitlin. // marettoe.blog.cz •
 ~Carolin~ // carolin-world.blog.cz ○

D
Denie* // dendaj.blog.cz

E

F
Frujtíík // haflinger.blog.cz
Fa-bulous.Girl // fa-bulous.blog.cz
Frosty~[eS]* // frosty-queen.blog.cz •
Fručko~ // baki111.blog.cz •

G

H
h o n e y ^^  // horrible-day.blog.cz
HoPíík // sarullinka.blog.cz

CH
Christine // exhibicione.blog.cz

I
i w u s H* ツ // yvcin-blogisek.blog.cz ○

J
Jani // hou-hou.blog.cz (sestřička♥)

K
Kááč ♥)) // realita-nebo-sen.blog.cz •
Kej Pí -Pů // adelaemogirls.blog.cz ○
~Kykúš^^ // puzzling-life.blog.cz

L
→ l a d y. m // fameparty.blog.cz
LoO~ny.Lii // happy-iwusqa.blog.cz
l a d y . // unknown-lady.blog.cz •
Lady.Happy // the-strawberry-girl.blog.cz •
{Ł&F^ω^} // weeklycutie.blog.cz

M
Martinkaaa // stenatka20.blog.cz
MisHullenkA // originalblog.blog.cz ○
MiSs.SiNGLe // singlediary2.blog.cz ○
Maybelline // pictures-album.blog.cz ○
M'ellies // enjoy-me.blog.cz
Miss.mEsLinQa ^^ // meslicka11.blog.cz
MUDr.Kiwi* // karinka28.blog.cz ○

N
Nika // nika-nik.blog.cz ○
N u t t . e // soap-box.blog.cz ○
NoOi // nooi.blog.cz

O
Offender Thief // seventhsense.blog.cz ○

P
PiX~ie // brown-shit.blog.cz ○
-Pekky- // mwahh.blog.cz ○

Q

R

S
SweeTie :] // bradavice007.blog.cz
Slečna Moudrá // skryta-pred-realitou.blog.cz ○
slečna t.~ // oh-excelent.blog.cz •
sabulinQa ^^ // sabulinqa-xd.blog.cz
Shakary ♥ // shakary.blog.cz
slečna Z. // k-esha.blog.cz ○

T
Tatarkaz =) // tatarkaz.blog.cz
_Terii.* // perfect-roxy.blog.cz •

U

V

W
W.aii <3 // smillley.blog.cz

X

Y

Z

Jak se znám , tak jsem na někoho určitě zapomněla , ale jak já si vzpomenu , tak vás tam dopíši a prosím nepiště zase že je to dlouhej seznam :D

A co víc si přát ? ..

5. září 2010 v 19:41 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello :)
chytre-blba-brunetka.blog.cz
Bude tady blno změn a některé jsem vám už říkala , kdo nečetl včerejší článek , který naleznete tady tak vám je tady aspon vypíši :)

• Ruším všechny affs , zbydou jenom oblíbené stránky
• Tento blog nechci aby někdo v mém reálu věděl (krom těch co ho ví♥) tak mám nový ale není to blog :D ale sblog :D na kterém se začínám učit :)
• Na tento blog kašlat nebudu ani náhodou , budu tady o víkendech a prázdninách ♥ mám to tu ráda :)
• Kdybyste chtěli tak si mě přidejte na icq 455790028 (moje osobní nikoli blogové) , fb vám dávat nebudu , aby si mě nepřidával každý , kdo bude chtít tak at napíše možná mu ho dám :) /ale nezaručuji vám že na icq budu často/

Co bude nového ?
○ Možná nový layout (pokud ho udělám, jestli ne tak zůstane tady tento :))
○ Určitě bude nový seznam favouritů :D
○ Piště co byste tady chtěli mít (jestli vás něco napadá ) budu ráda za vaše komentáře a budu vám na ně v pátek odpovídat :) ♥


TALENT MÁNIA x ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
↑ tak který pořat ↑