Srpen 2010

Úžasný to den byl :) ♥

31. srpna 2010 v 8:25 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahoooj :)
Dneska nestíhám , musím se jít vyfotit na průkazku pak hop šup za bábi a pak bych měla jet dom , nebo mamka se staví a pojedem dom :) , pak se musím zbalit .. Já jsem si myslela že si možná i trochu pospím , protože máme tam být v 9 :) a ono my vyjíždíme prý okolo 6 :D bezva , protože na intru musím být do 7 nebo co :D takže vztávat 4:30 neli v 5 mě nemine :D :/ ..
Včerejší den :)
Ráno jsem šla za kamarádkou , ona je nejlepší celké prázky jsme se neviděly , akorát jsme se potkaly v tescu :D luxus :D jaksi jsem tam bylo do 2 pak rychle ještě na námko a potom šup dom a hop do knihovny vrátit všechny knížky :)) potom jsem si myslela že budu na blogu a ono nic.. zavolala Nell jestli nejdu ven tak že jo . Na compu jsem byla chvíli , ale stejně to nestačilo udělat to co jsem chtěla :D . Vrátila jsem se o půl 7 pak koukla na ulici :D a byla na fb a icq na blog jsem se jaksi nedostala.. přes fb jsem poznala 2 holky co se mnou budou ve třídě :) a jsou fajn , jak jsem zjistila , tak s tou jednou jsem se už znala od přímaček :D No a tod vše o včerejšku , byl to užasný den ♥ :)
Blog ♥
No musím udělat menu , ale to snad někdy udělám dodělám , upravím .. :D není čas.. takže až bude se na něj vrhnu :D , dále potom odpovím na komentáře ale ted to nestíhám .. omlouvám se za spožděné odpovědi a všechno , ale je toho hodně .. Jo a ještě k layoutu ten má být narozeninový :D v sobotu oslaví blog první rok :)
óddělovač by LoO~ny.Lii
(ta co nic nestíhá)Misz Janiszka♥

PS: Kdybych nestihla napsat , tak vám přeji krásný nový školní rok , at se vám v něm daří , ti co jsou stejně jako já do prváku at poznáte skvělé lidi a at se vám škola líbí :) ti co jsou do 9 at si vyberou dobrou školu :) a ti co maturujou at udělají maturitu :) takže pěkný školní rok ..

Layout 14

30. srpna 2010 v 7:54 | Chytře~blbá~Brunetka
Desing 14 -prázdninový

Potkala jí ♥

29. srpna 2010 v 18:37 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello :)
Dneska ráno jsem uklízela , vytřídila si oblečení a moje skřín vypadá nějak jinak :D nějak víc přehledněji a upraveně :) Na chvilku jsem tady byla ale to jsem nebyla na blogu ale na fb a farmerama.. :) , potom jsme jeli navštívit babi dědu Aimie♥ a potom do tesca kde jsem potkala jí ♥ nějak mi to zvedlo náladu :D a zítra jdu k ní konečně se po prázdninách uvidíme a pak každá jinam .. :( nechce se mi bez ní ...

Misz Janiszka

..To je zas projednou den ..

28. srpna 2010 v 16:35 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello
Tak dneska jsem byla s holkama venku , no venku spíše jsme se sešly u školy a pak jsme šli k nám :) a byly tu do 1 pak holky šly a já jsem si udělala oběd (rýži :D) a pak jsem si pustila blog a chodím po blogách , čtu články ale komentáře k nim nepíšu :D nějak se mi nechce . Tento článek píšu už asi hodinu , všechno co jsem chtěla(měla) dneska udělat , tak jsem nic z toho neudělala.. No jako ty věci co jsem měla udělat jsem udělala hned ráno , ale uklidit pokoj se mi jaksi ještě nechtělo a to je tam hezký pořádek :D né ale já ho budu muset uklidit .. :)
Na komentáře jsem též ještě neodpověděla nic co se týká blogu jsem neudělala .. A to mám plány :) ale já je udělám někdy :D
Bože co to tu melu ? nevím končím , ted tady nebudu jdu uklízet pokoj (snad) a potom bych tu mohla být a chtěla bych se podívat na ordinačku protože jsem ji neviděla a o ulici ani nemluvím jojo jsem závislá :D no nejsem , ale tak chctěla bych se na to podívat :)
→ Misz Janiszka
oddělovače by LoO~ny.Lii

Holky už fungujou ♥ :D

26. srpna 2010 v 9:08 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahojte zlata :)
Včera jsem se opět přesvědčila , jak to tu mám ráda :)
Tento článek bude takový zkrácený,protože klasicky nestíhám.. dneska jedu k babi a budu tam až do večera , večer přijedu dom a v pátek jedu s mamkou do práce , takže celý den zabitý . Ale v sobotu bych tu měla být , takže to tu trošku poupravím a bude to :) Jak jsem si všimla , tak někteří skončila sakra co mi to děláte ? :( takže ten seznam musím poupravit :D
A nadpis bedničky mi fungujou jupíí už zase můžu poslouchat ♥ ty dny bez dnich byly hotová muka :D Jsem happy :)
tady je reportáž se mnou a dělala jí slečna Offender Thief , Caitlinko nekonči mi prosím , a prosím koukněte k 2 skvělým slečnám  a  ♥.
Tak se mějte , já se zase ozvu :)
Misz Janiszka♥

EDIT SOBOTA : Dneska tady budu , ale první co udělám , že půjdu ven s holkama s mojí už bývalé třídy , takže tu budu nejspíš odpoledne,na komentáře odpovím potom , ted se jdu chystat :)  užívejte soboty a nesedte pořát u té bedny počítačové :D

Jak bylo a jak to bude dál ?

25. srpna 2010 v 10:41 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
chytre-blba-brunetka.blog.cz
○ Tak původně jsem chtěla napsat dlouhý článek , ale ted se mi moc nechce :D , s mamkou jsme si to celkem užily a překvapivě jsme se moc nehádaly :D , hotel byl úžasný , moře hoodně studené a bazén byl skvělý :D :)
○ Nejhorší na tom byly malé děti tolik jsem jich snad neviděla nikdy pohromadě :D tolik kraválu no dobře jsem ráda že jsem doma :D a taky vosy přivezla jsem si 4 špípance .. no co už :D
○ Bylo tam dobře :) odpočinula jsem si , nebyly žádné starosti.. a ted to začne :D už jenom poslední týden prázdnin .. sakra ty ale rychle uběhly..

chytre-blba-brunetka.blog.cz
• Po pravdě nevím , od září jdu do prváku na střední a ještě k tomu budu na intru a nevím jak se budu dostávat na comp,takže když tu párkrát nebudu tak budete větět proč .. No jinak blog bude mít v září první rok , ale nějakou oslavu asi dělat nebudu .. , nechce se mi. a bude nový layout ale tentokrát ode mě a né od té moji úžasné Caitlinky :) Možná tady něco zase pozměním ..
chytre-blba-brunetka.blog.cz
○ A je to tady zase něco potřebuju , snad někdo poradí :)
Potřebuju nějaký program na videa , abych mohla z normálního natočeného videa ho sestříhat a přidat tam text jo a ještě k tomu videu přidat hudbu (a složit z toho nové video) :D pochopil to někdo co chci ? :D a poradíte mi prosím :) (potřebuju to pro mamku do práce :D)

mějte se vaše Misz Janiszka♥

Hiatus 17-24.8

16. srpna 2010 v 20:44 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
chytre-blba-brunetka.blog.cz
Nápis mluví za vše . Tentokrát s mamkou na dovolenou , jenom my 2 , tak doufejme , že se tam nepokousáme a spolu to těch 7 dní vydržíme :D a kde že to vlastně budu ? na ostrově Korfu (v životě jsem tam nebyla a těším se na to :)  , bylo to takové neplánované :D . No a co vám říct , mějte se tu hezky , užívejte srpnové dny a já se zase někdy ozvu :) :*
Ještě chci vám oznámit že totálně nestíhám , takže na všechny komentáře odpovím potom , ted není čas musím ještě balit ..
hlaste se
(snad nezapomenete na mě) Misz Janiszka

Konečně na to přišla ..

15. srpna 2010 v 18:12 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím :)
Dnešní den je takový v celku nic moc. Mamka má svátek . Takže se slavilo , byla tady bábi a děda , před chvilkou odjeli , zítra jedu zase k nim a v úterý prýč :D ♥ . No co vám více napsat , konečně jsem přišla a nastavila možná budoucí layout .. jako není to taková krása jako od Caitlinky♥ ale tak mě se aj celkem líbí :D a je s medvídkem pů :D jestli chcete tak se podívejte tady a pak hodte koment :D bude tu nastaven od září :) a jo ještě měnší detail blog bude oslavovat 1 rok :) :D ♥ no musím jít ale maminka volá :D
páá Misz Janiszka ♥
Zúčastněte se!

s ní se člověk nenudí :)

14. srpna 2010 v 20:25 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
*
ahoj :)
• Nečekaný telefonát od kámošky mi zvedl náladu , šly jsme ven no ven spíše zalezly do čajky :D nevadí , ale pokecaly jsme a bylo to hezky strávené odpoledne :D jak já s ní nemůžu :D ty její hlášky stojí opravdu za to :D
• co dál vám říct ? nevím nebo jo , ale to se dozvíte až potom :D budu si na chvilku hrát na paní tajemnou :) :D  
• novinka začla jsem dělat layout ale tak to je katastrofa největší .. .
. jako zatím jsou to jen návrhy , ale asi to komplet změním ..
• co zítra nejspíš budu doma , ale nevím jestli na blogu , mějte se pá
Misz Janiszka :)

jednou by to chtělo vymyslet nějaký originální nadpis..

13. srpna 2010 v 19:11 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
↑ ale to se bohužel nestane ↑

Zdravím :)

○ No tak už jsem zase zpátky doma , ale né nadlouho :D haha nechte se překvapit :)
• No popravdě jsem se měla dost dobře :D a ono jsem si včera zavzpomínala na staré dobré časy v jarcové , hold už nejsme malí♥ .. lidé dělají změny , některé jsou k horšímu jiné zase k lepšímu..
○ včerejšek a dnešní dopoledne jsme věnovali zahradě (seno , dřevo ) a můj návrh že by si tam mohli pořídit krávu a slepice dědu pobavil ale pak že to není špatný nápad :D :D děti já chci krávu :D
• Co se týká blogu , tak to tady budu muset nějak poupravit :)
○Jo a docela by mě zajímalo proč nejčtenější články byly :
prostě to nechápu a popravdě sakra co jsem to psala :D


• A popravdě už bych docela ráda chtěla napsat nějaký normální článek a né pořát takové články , které píši ted !! Jsou hrozné , , chci mít chut na psaní , chci normálně psát "dlouhé" články , ale prostě nějak není nálada a do těchto článků vymýšlím co mám psát , jen abych něco napsala..

avatary : © by Caitlin. 2010
oddělovač: LoO~ny.Lii

Misz Janiszka :)