Duben 2010

Desing 10 a desing 11

30. dubna 2010 v 23:22 | Chytře~blbá~Brunetka
Desing 10 -jarní?

Májová (=

30. dubna 2010 v 18:47 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hello
*
Už bych mohla vymyslet nějaký originální pozdrav , ale nic nenapadá .. Víkend přes sebou a já nevím co budu dělat , nejpíš budu se svojí sestřenkou (10) a též ikdyž nerada tak přiznávám učit se na ty na ty testy co máme naplánované .. Dneska jsem si koupila májovou , zase jsem ji přišla na chut .. Dneska nebo zítra se pokusím nastavit nový dess .. =)
Mějte se Misz Janiszka ♥=)

Nekonečné čekání ... a ona je prostě nejlepší..

28. dubna 2010 v 15:13 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute děti , tak dneska v dobré náladě =) na stavebku mě určitě nevzali , jako výsledky ještě nevím , ale nejspíš ne , protože těm co je vzali tak volali.. ale co už jsem s tím smířená .. Dneska jdeme s holkama do kina od 5 , takže tady nebudu.. někdy nastavím ten nový dess,já ho už mám dlouho ale nechce se mi nastavovat a mě se ták líbí =) :D takže jako pokud vám ne tak smůla , ale dám ho asi až o víkendu..jinak prostě dneska to bylo nejlepší zase po dlouhé době s níí :-* a toto není souvislý článek , takže ještě pár informací a končím :D jo jinač dneska mamka byla si vyzvednout mé jedno přijetí na šs :D a hned ta ředitelka se jí ptala jestli tam nastoupím .. a že jsem prý chytrá :D a napsala jsem nejlepší všeobecné ale to tady už jednou bylo .. :D takže se tu mějte páá =)
Misz Janiszka ♥


Když fér tak fér a né nefér =///

27. dubna 2010 v 15:24 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše

Čaute děti ..
*
Dnešní den nic moc .. celkem dost naštvaná a po pravdě nevím proč mě to tak štve .. !!! To jsou prostě takoví dementi.. první řeknou že berou 2 třídy (60 dětí) na normální gympl a pak 1 třída s jazykovým zaměřením a ted 1 třída na normal gympl .. prostě dementi jsou to .. nechápu o co jim sakra šlo .. na přímačkách abysme byli v klidu a aby jsme měli naděje . tak nám to tak řeknou a ted přijímají 29 děcek .. takže dobrý no.. ted ještě netrpělivě čekám na výsledky ze stavebky , ale u této školy si naděje nedělám .. ale strašně bych tam chtěla jít ... ale nedostanu se tam nemám šanci .. no ale mám štěstí že mě na přírodovědnou vzali .. takže jsem aspon někde.. sakra včera taká štastná že jsem už na škole nějaké a dneska .. sakra já chci být ve valu nebo někde v okolí já nechci do Ostravy ..
Musela jsem se hodně přemáhat aby tam bylo jenom slovo dement =D
Misz Janiszka

L034

26. dubna 2010 v 19:28 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Zdravím rychlovka zlata ted jsem přijela z Ostravy , dneska jsem dělala přímačky na poslední školu  přírodovědné lyceum(zahradnická škola) a dámy a pánové já byla přijata =) :-* jako 7 =) jak jsem vyšla tak že to bylo úplně nejhorší pro mě výsledky taký divný pocit .. ale věřte nebo ne já udělala nejlepší všeobecné :D jsem prostě debil .. to věřte .. :D no takže už jsem na jedné škole =) a ted čekám jak to dopadne se stavebkou a gymplem .. =)
Misz Janiszka

Z beztarostného světa zpátky do reality ?

25. dubna 2010 v 17:58 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute =)
chytre-blba-brunetka.blog.cz
Víkend byl dobrý a strávený u bábi =) Prostě jsem se jen tak poflakoval , nic neřešila.. Jenom v přírodě , na zahradě , doma .. Prostě pohoda .. Ale jak jsem doma tak mi dochází , že už to taká pohoda není.. Zítra mám před sebou poslední zkoušky (přírodovědné lyceum) a potom se budu dozvídat jestli mě vzali nebo ne..
V pátek jsem po gymplu šla k bábi a ta hned ve dveřích mi už pomalu strkala řízek :D at se najím , že mám určitě hlad :D :D No nasoukala jsem do sebe kuřecí řízek a potom jsme šli s dědou odklízet větve .. makačka .. :D ale zvládli jsme to.. o potom večer místo bábi jsem jela na představení do Jarcové , místní herci hráli a nejvíc sranda .. plno známých .. vrátili jsme se kolem 11 a já ve 12 šla spát =) sobota s nedělí pohodová.. =)
Misz Janiszka =)

stavebka za mou =)

22. dubna 2010 v 16:14 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute děti ..
Tak vám chci říct , že stavebka je za mou :D přímačky udělány a ted jenom budu čekat jak to dopadne.. věřte ńevěřte , jak jsem tam šla tak jsem strašně chtěla do školy a záviděla jsem jim , že oni budou ve škole a já budu kdesi psát scio .. Byla jsem tam o půl 8 , pak mě jakási paní řekla kam mám jít a já šla směr ta třída .. no myslíte si že jsem to tam našla ? no samo že ne :D a tak jsem tam odchytla jakousi učitelka a ta mi řekla kam mám jít a já na podruhé trefila =) Pak že si sednu za "tou" holkou , říkala jsem si , no jenže pak jsem si všimla jakých si lístečků nalepených na lavicích a to byly naše čísla.. takže jak debil jsem hledala "svoji" lavici :D a našla 2 řada a okna :D pak do nějakých 8 jsme čekali na učitele .. poučil nás a my jsme se mohli pustit do obecných studijních předpokladu , potom byla přestávka a víte jak to bylo blbé když je ve třídě hrobové ticho .. něco strašného .. pak byla matika a nakonec čeština .. po pravdě nevím jak jsem to napsala , ale už to chci vědět a né čekat na výsledky až do nějakého 27-28. , strašně ráda bych aby tam bylo napsáne přijata , ale myslím že se to nestane.. nejsem tak dobrá abych se tam dostala , obzvlášt když je tam tolik lidí (přes 150 a berou 29 ) ale tak co ..
No jinak zítra jdu na gympl a pak k bábi =)

Pokud nás něco malého nesžere něco velkého z nás bude (:

21. dubna 2010 v 16:10 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
chytre-blba-brunetka.blog.cz
Hello , obávám se , že z dnešního článků vyjde uplný nesmysl .. Opravdu nevím co vám mám psát .. Začínají se mi třepat ruce , nevydržím sedět na jednom místě , jsem nervní :D néé to není sranda .. Prostě zítra musím vztát pravou nohou a udělat ty přímačky dobře .. Včera jsem se zabývala scio a nic moc jsem z toho nepochopila .. Pletou se mi písmenka na klávesnici .. tento článek píšu už asi po třetí , vždycky něco napíšu a pak to smažu .. divte se mi .. ale jak jsem zapínala počítač , tak jsem věděla co mám napsat , jenže ted ? nevím co mám psát ..
Zítra jdu na stavebku a pak ke kámošce s kterou budem dělat pozítří další scio spolu .. a pak k bábi .. nemůžu se dočkat , až to všecko bude za mnou .. chci přečkat rychle těchto 14 dní .. prostě chci :D
no nic já končím , budu tady chvilku , jinak ten pokus o avatar v článku jsem dělala sama , prostě demence ... :D
Misz Janiszka ♥

Pádá hvězda,něco si přej :D

19. dubna 2010 v 18:19 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Dobrý den mláďátka
Nebudu se vás ptát jak bylo , to mi můžete povědět aj tak :D =) ♥ A pokud vás zajímá jak bylo u mě , tak jakš takš dalo se to :D ale prostě dneska bezkonkurenčně nejlepší občanka , ta prostě neměla chybu .. a předtím aj tož to bylo něco .. prý dáme si opáčko , ale paní učitelko , my nic neumíme , ale to musíte umět a pak když mi dala 1 tak si mě ještě musela vyzkoušet sviňa jedna :D ale nakonec mi ji dát musela .. hééč :D no ale radši už končíme .. zítra se učíme jenom 2 hodiny a pak jdem do divadla jupíí ale zase první 2 hodiny čj a aj fakt super :-/// a pak ještě ve středu a pak scio .. strašně se těším fakt (ironie) a docela zajímavé téma týdne jak tak koukám víra :D a co o tom jako člověk má napsat .. no a jinak se mě na nic neptejte nebo nic nevím .. :D ale komenty psát klidně můžete , pokusím se na ně odpovědět .. za chvíli jdu na ulici .. páá
Misz Janiszka ♥

Zítra zas do školy zaco ?

18. dubna 2010 v 14:13 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ahojte :D tak tento článek píšu už po druhé a opravdu nevím o čem mám psát :D prostě za víkend se nic neudálo .. prostě nic , jsem pořád doma :D a zítra hezky zase do školy :D mě se tam tak nechce .. ale co je pozitivní tak už nebudu muset chodit na 7 :D pondělí a uterý .. takže se o půl hodky dýl vyspím jupí :D No a já nevím co psát , takže končím , někdy sem zase přijdu ..
http:// co to asi bude ? :D
Misz Janiszka ♥