Únor 2010

Nalazena na jarí náladu =)

28. února 2010 v 12:38 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute dětulky . Tak dneska jsem vztávala o půl 10 a víte co mě brobudilo ? No to asi nevíte Sluníčko =) Takže asi se budu ladit na Jarní náladu =) A co to je to se mě neptejte , ale asi místo podkolínek začínám nosit podkotníčkové ponožky .. =D bože to je zase článek xD No jinak se nesmírně těším na pátek odpoledne =) Pojedu k bábi ale už né do Jarcové ale do Rožnova =) A chci si půjčit pár fotek jak jsem byla malá a skopčit si je .. ani nevím co mě to napadá , ale prostě chci =) . Jinak se vám chci omluvit že moc na blogu nebudu a jestli se tu pár dní neobjevím , tak mám zaracha na comp =( no to víte moje maminka mi dáva zaracha na tv a comp za známky a to když dostanu 3 tak jeden den bez tv a compu 4 dva dny a 5 čti dny .. no takže chápete xD .. Snažím se dostávat dobré známky ale ted na tu školu trošku kašlu no hlavně na aj .. a taky ty známky že .. budu ráda když mi dá za 3 .. =) No jinak tento dess je takový přechodný ale mě se celkem líbí =) Jinač dneska je poslední únorovej den =) a pak už "jen" 4 měsíce do školy =) Celkem rychle to utíká .. No nic tak se mějte ččekejte mě tu nevím kdy .. ale čekejte
Bude 1 přednastavenej článek a to na rítřek =)
Misz Janiszka ♥

Strejda Google a teta Wiki ví vždycky všecko

27. února 2010 v 20:17 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hi mi loves .. ♥
Nějak se mi nechtělo psát tak píšu až ted =) . Prostě dneska super den , nebo spíše takový pohodový den .. Dopoledne doma a pak k tetě .. Vrátila jsem se kolem 6 cca .. Jako dneska celkem taková šokovaná novinka .. ale prostě jako nějak se to všecko hroutí .. Ten týden v chorvatsku jako tábor , jsem tam měla jet s upe úžasnýma lidma ♥ a nejvíc jsem se těšila , jenže mi ted oznámili že nepojedou .. :((( a ještě "druha polovička" taky nece jet .. a já bez ní nemůžu to by nemělo cenu jako .. a ještě jedu se sestřenkou .. což mi nevadí.. áá ona musí jet ♥ má dokonalost prostě musí jako ♥ .. a ještě řeším jestli 2 nebo 3 turnus .. chjo .. :-(( no ale změnme téma .. ten nápis je skupina na fb :D prostě bestovní jako :D a jinak po dlouhé době jsem si změnila profilovku na fb s Aimie ♥ no tak se mějte
Misz Janiszka ♥

Pár "blogových" přátel

26. února 2010 v 21:41 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše


Ani nevím proč tento článek píšu, ale prostě chci =) za ty 2 roky co bloguju jsem si v poslední dobře oblíbila strašně moooc lidí nekter znám už delší dobu a některé jsem poznala teprve nedávno <3
Nejdýl mě zná Nikolka (miss CS *) s ní jsou vždycky nejlepší pokecy , moje sousedka pomalu :-* tolik vystřídaných blogu .. a prostě nejlepší =) . S MiSs.SiNGLe nás sblížila superstar a hlavně Denis Lacho =) a od té doby pro mě nenahraditelný človíček a ted když jsi tu na chvilku na blogu nebyla jsem tu ani neměla chut chodit a budu ráda když se zase vrátíš :-* .NoOi nejbáječnější , nejskvělejší , nejdokonalejší osůbka , přirostla jsi mi nejvíc k srdíčku =) ♥. Další dokonalostí je pro mě paní spisovatelka , která si říká Coco , protože má opravdu dokonalé články . Myslím že to začalo tím osudným slůvkem ""spřátelíš?" a ted jsem za to ráda , protože bez tebe už fakt nepřežiju ~Carolin . Frujtíík Lucinka ♥ nejlepší s tebou zlato nejvíc tě mám rada. Už ani nevím jak my 2 jsme se poznaly ale jsem strašně ráda za to L>ůCi* =) . Moje dokonalé Terr_Y a Taminka* jsou to 2 skvělé holky . Nikdy nedokážu pochopit jak můžeš vypadat tak úžasně na všech fotkách N* princezná. Není nad mou žehličkovou královnu Fručko . Moje Mišulee princeznička, skvělá to holka :-* . Tak cca před půl rokem byl náš "židličkovej rozhovor" s Coffee.M* , si myslím že si ani už nepomatuješ ale já jo xD . _ViiVáá_ moje basketová slečná ♥ nebo slečná co hrajé baskét xD . Loonely Anetka prostě užasná holka :-* . Lizz. skvělá holka, užasná grafička a taky skvělá fotografka. honey^^ nikdy a za nic by tě člověk nemohl vyměnit dokonalost ♥ . MisHullenkA to je super holka , moje čtenářka, s krásnou grafikou =) . Nejen, že má stejné jméno jako já Jani* , moja užasná dokonalá :-* . LoO~ny.Lii ikdyž se moc neznáme tak tě mám ráda =) . Někdy sem tam prohodíme pár slov s tou ♥LaSkoNka♥ . Jenom pan Mistr si muže dát přezdívku CrAzYY~MISTR <3 . Frosty~[eS]* "máš pěkný zoubky" nejvíc jsem si tě oblíbila :-* . ~plush* párkrá jsme si psali a nějak jsem si tě oblíbila =) . S ní takové chlámy surry... . JoJo mám tě ráda :-* . strawberrycrispii.(: skvělá užasná slečná kterou mám ráda =)♥.
Vsadím se že jsem na pár lidí zapomněla , tak těm se mooc omlouvám =) .
Misz Janiszka =) ♥

Zase po 4 letech jela vlakem xD

26. února 2010 v 17:20 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute zlatá .. Tak já jsem ted v Olomouci u tatky =) Všera jsem udělala referát do dějáku .. a pak jsem se pokoušela naučit čj a stejně jsem ji neuměla a nakonec učitelka na to zapoměla a zadala nám ho na příští týden xD takže dobrý .. No jinak ten nadpis jsem jela v Valašského Meziříčí do Olomouce xD po 4 letech zase ve vlaku =) no dětí já se tak bála xD protože moje orientace je trošku horší .. xD ale zvládla jsem to ..
Misz Janiszka ♥

2 dny ? newím

24. února 2010 v 16:14 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute děti dneska a zítra tady moc nebudu .. Máme toho celkem hodně ve škole ... Ale jak přijdu tak bych chtěla udělat nový dess a potom ještě nový seznam affs (zase) .. No jinač ve škole nic nového .. Nějak se nahromadili úkoly a písemky .. Já která jsem zvyklá dělat úkoly ve škole je začínám dělat doma =D jako 2 hodinové úkoly z matiky , sledovat film do dějáku (2hodiny a 40 minut) a ještě vypracovat otázky .. a potom najít něco "odborného" nebo tak a mluvit o tom minimálně 3 minuty .. což bude katastrofa .. a pak ještě písemka z matiky a já nemám sešit nebot ho má kámoška .. takže ještě to bude veselé .. ve čtvrtek klasicky do půl 3 .. a pak tohle všechno krom úkolu z matiky.. No ale v pátek bych tady měla už přijít .. tak se mějte

Misz Janiszka ♥

Článek o ničem něčem ? kdo ví

23. února 2010 v 17:43 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Prostě dneska se nic zajímavého neudálo .. a ani nevím o čem mám psát , ve škole je trošku dusno ale nějak se mi to rozebírat nechce =) poslední dny jsou nudné a ve škole ještě horší .. nic mě nebaví a taky se mi nic nechce dělat =D .. vypadá to že začíná jaro =D áá postřed že .. no a možná budu mít samsung e570 akorát fialový ♥, protože ten dotikáč je strašný .. jo a taky pojedu o prázkách zase na tábor s olomoučáka akorát nevím ještě termín =D tak se mějte pá =)
Misz Janiszka

občanka =D

22. února 2010 v 18:20 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
No a je to tady dnešní den se fakt opakovat už nemusí .. Dneska jsem vztávala v 6:20 a to jsem šla na 7. Tkaže jsem tak trošku nestíhala ale stihla =D .. No hned nás učitelka z čj na doučko dořvala že jsme upe blbí že nám to nemyslí .. =D no a co by taky chtěla že v pondělí v 7 .. =D No a pak zazvonilo a v první hodina děják ..písemka.. další hodina příraz a celkem v pohodě pak matika se nic nedělalo =D a potom čj písemka na grafy .. ooj to bude známka .. no a další aj jsme dělali něco v pracáku .. a pak občanka .. písemka .. a prostě nejvíc sranda učitelka nemohla mluvit a my samozřejmě také naschvály =D prý co jste říkala já vás neslyším cože .. a tak celou hodinu .. no a pak oběd ani nevím co jsme měli .. a výtvarka na tu jsem se těšila a pak jsem si šla pro občanku =D a na fotce vypadám jak debil.. fakt horší fotka už není .. ale tak nevadí že .. no a to je vše mějte se
Misz Janiszka

Návštěvnosti ..

22. února 2010 v 17:05 | Chytře~blbá~Brunetka
Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 43
Utery: 54
Streda: 37
Ctvrtek: 32
Patek: 63
Sobota: 95
Nedele: 74

Celkem: 398
´´´´a´´´´´
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 22
Utery: 24
Streda: 32
Ctvrtek: 46
Patek: 35
Sobota: 81
Nedele: 51

Celkem: 291 =(

něco jako kontrola

20. února 2010 v 18:57 | Chytře~blbá~Brunetka
Tak a víte že ve vás mám trošku zmatek ? :D A tak prostě affs mi plsky do komentu napište a vypište =D (mám svých pár oblíbených a ty nesmažu ani za nic ..) ale radši se zapište =)

Přezdívka
Blog
Chceš být se mnou dál affs

********************************

Misz Janiszka se představuje

20. února 2010 v 14:27 | Chytře~blbá~Brunetka
Aloha


Vítám vás tady , jsem 15ctiletá holka , která si říká Misz Janiszka . Tuto přezdívku si vymyslela .Pravým jménem se jmenuje Jana(její jméno se jí moc nelíbí)má mamku Hanu a tak si mě s ní někdy pletou , hlavně babička , která mi říká Hanko (ale už to není tak hrozné).
Bydlí ve Zlínském kraji , okres Vsetín v takovém městečku , které se jmenuje Valašské Meziříčí. Toto město má ráda a jestli si myslíte že ho zná ,tak to ani moc ne . Sice tam žije od svého narození , ale když se jí na něco zeptáte , tak to musí hodně přemýšlet aby si vzpoměla, ale neměnila by.
Blog.cz má jako takový koníček , kde poznala super lidi a mnohé má už aj za kamarády. Nelituje toho že si ho založila. Spousta lidí když sedí u počítače,tak hraje různé hry.. ona na toto nikdy moc nebyla. Nevydržela by sedět a hrát 3 hodiny hry , no ne , to radši bude 3 hodiny blogovat.
Jak možná někteří víte , tak jdu do prváku na střední zahradnickou školu v Ostravě na přírodovědné lyceum . Bude na intru , takže neví jak to bude s blogem.. Na základní školu chodila do valmezu ZŠ Žerotínova , pro ní ta nejlepší škola na světě (miluje je tam ♥)
Ti kteří mě znají tak o mě říkají že jsem kamarádská , hodná , ukecaná,praštěná.. Ale podle mě tak jsem i tvrdohlavá , někdy dost hádavá , náladová, drzá ,...
Nedokázala bych žít bez kamarádu , rodiny a zvířat . Jelikož bydlíme v paneláku,tak nemůžeme mít skoro žádné zvíře. U bábi máme westičí slečinku Aimie . 3 Roky jsme měla křečka jménem Sisi, ale bohužel mi umřela.. Tedkom doma nemám žádné zvíře,ale chtěla bych. Když jsem byla malá tak nás babi s dědou brávali do zoo (Lešná). Nejlepší jsou pro mě tučnáci , žirafy, opice,..
Od 1-5 třídy jsem hrála tenis , pak od 7-8 jsem hrála ping-pong a 9 let chodí do výtvarky (ale myslí si že stejně keslit neumí). pak ve 2-3 třídě hrála na flétnu a v 5 hrála na klávesy. Strašně ráda fotografuje,lyžuje,kreslí...
Misz Janiszka ♥