Leden 2010

Jarní prázdniny klepou na dveře ..

31. ledna 2010 v 13:00 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Smajloší , tak já se s váma loučím..Dneska už mě tady neuvidíte,ale zítra ráno sem asi přijdu. Máme prázdniny.. Na blogu budu max ráno a večer,protože budu u babičky a ták , nemyslím si že bych byla doma..spíše u bábi..a když už, tak si budu uklízet pokoj,protože tam mám takový pořádek..jako šuplíky,skříně...Asi bych si měla i něco naučit,ale zas tak tu školu ráda nemám že bych si s ní kazila prázdniny.. ale brouzdat po netu a koukat na střední školy asi budu..No jinak dneska je 31. poslední den v lednu.. to ale rychle uteklo,ještě 5 měsíců a jedna "pohádka" končí..a pak budou prázdniny... Normálně začínám přemýšlet nad nějakým novým desem,ikdyž tento se mi líbí.. No tak se mějte krásně , užijte si neděli a ti kdo jdou v pondělí do té budovy co se jí říka škola , tak s úsměvem na tváři, budu na vás myslet...
Mějte se krásně vaše

Misz Janiszka

Napady .. nejsou

31. ledna 2010 v 9:39 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute dětičky .. Newím o čem mám psát , u mě se nic nestalo , takže až mě něco napadne , tak tady něco bude .. Já se jdu kouknout po různých blogach(blocích?) a jdu odpovídat na komenty =)
MJ

Zase něco vymýšli ...

30. ledna 2010 v 19:15 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Tak newím proč , ale asi udělám nějakou soutěž , možná to bude něco velkýho nebo ne newím ještě .. Jsem zvědavá kdo by se přihlásil .. No ale jinak budu muset upravit menu.. Nechat jen pár rubrik.. ale radši nebudem ted řešit .. Na večeři jsem měla tousty =) mnáám =D a nefungujou mi smajlíci .. v komentech .. achjo a zase jenom mě už 2 dny .. ale tož nevadí .. Tak já se jdu podívat k affs a kdyžtak pisnu jim nějaký komentík ..

Misz Janiszka

yhodnocení soutěže

30. ledna 2010 v 18:52 | Chytře~blbá~Brunetka
Vyhodnocení ....
správné odpovědi a diplomy ..

Soutěž? něco jako bleskowka?

30. ledna 2010 v 13:23 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Pište do komentů , nejvíc správných odpovědí vyhráva ..
Soutěž je vědomostní , ale asi 6 otázek o mě ..
Zapojte se plsky ..
Soutěž dokud nenapíšu stop
Kilkni na článek a odpovídej =)

bez nich by to nešlo ... :-**-:

30. ledna 2010 v 12:32 | Chytře~blbá~Brunetka

Facebook no blog.cz

30. ledna 2010 v 9:38 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Ráno na fb a ted na blogu =)

Vztávala jsem okolo 8 , pak jsem byla na fb a ted jsem na blogu . Tady ta fotka je moje focená mnou a jsem na ní aj já =D kdyby někdo nepoznal . Jinak dneska newím co budu dělat možná budu u compu , možná půjdu někam newím .. bože tento článek je zase o ničem , ale tak nevadí no .. jinak v pondělí má bábi narozky , takže pojedu do Jarcové a pak možna do Rožnova .. na compu newím jak budu , máme prázdniny .. takže jestli jsem nepřídu takže sorry .. ale předbíhám .. jinak jsem si chtěla vytřídit fotky , protože je jich srašně moc a taky asi 10 jich je stejnech .. ale nechce se mi do toho .. no tak se zatím mějte jdu se podívat co jste mi hezkého napsali .. =)
Misz Janiszka

nenávidí pomalý net ..

29. ledna 2010 v 21:36 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
zase mám pomalej net .. =(
stránka se mi načíta strašně dlouho .. ale tak nevadí no ..
ted jsem na fb a vkládám fotky =D ale jen málo ..
jinak jsem pozměnila seznam affs ale mám ho v rozepsaných článcích (spíš jsem smázla ty co si zrušili blog .. no brzo uvidíte .. =D
mějte se Misz Janiszka

A je to tady =( =)

29. ledna 2010 v 8:54 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Čaute dětičky ..
Tak dneska jdu s kámoškou ven tak uvidíme kdy se vrátím , ale večer bych mohla být na blogu ..
Neviděly jsme se cca půl roku , takže si toho máme co říct .. ♥ těším se jak malý dětsko na Vánoce =D no to tak ne ale tak neva ..

Možná by vás zajímal nadpis .. tak to odůvodním .. jde o moji úžasnou růžovo-stříbrnou kamarádku , která se mnou byla 3 roky a 8 měsíců :-*** Byla se mnou v dobrém i ve zlém .. bez ní bych nepřežila .. ona byla dokonalá , proč ten minulý čas? protože už je to moja stařenka a nevydrží dlouho půl dne =(((( nezapomenu na ní .. a ted konečně o co jde .. jde o můj úžasný mobil (vývalý) Samsung E570 pink ♥ možná se někomu nelíbí .. ale to mě nevadí pro mě byla úžasná .. asi 1000krát se učila padat a ani jednou neměla nic zlomenýho =D .. dokonalost ..


dokonalej mobil ♥
No a ted opustím svuj dokonalej růžvej ..a k tomu druhýmu jsem dostala od tatky , první to byl jeho mobil , ale ted je už můj .. má skvělý foták .. sice na něm neumím , ale naučím... Trochu se bojím jak bude přežívat ty pády .. protože to není véčko moje milované♥ ale tak nevadí .. změna je život ..


můj nový mobil =)

Mějte se vaše Misz Janiszka

EDIT 13:20 ~ JSEM Z5

papírový kapesník =D matika , pak vízo, skvěla správa

28. ledna 2010 v 16:32 | Chytře~blbá~Brunetka |  Když píše
Hi my loves , hi my friend (a stejně kdo tu písničku zpívá? nevzpomenu si .. =D)
Dneska "možná" bude trošku delší článek ale jen možná.. kdo ho nechce číst tak tady je ve zkratce..
1. nadpis no jo matematika =D 2.vyznamenání nemám .. 3. jedná "úžasná" zpráva
kdo chce číst at klikne =D